Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor az agyatokra megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az agyatokra megy a pártok, mivel győzitek meg magatokat, hogy mégiscsak szeretitek, akkor is, ha nem tökéletes?

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Ez mindennapi történet. Valószínű én is az agyára megyek (na, nem a pártomnak hanem a páromnak).

Nem kell győzködnöm magam,hogy szeretem, hiszen szeretem, és ez tartós érzelem, nem azon múlik,hogy néha egymás agyára megyünk. Ha már győzködnöd kell magad régen rossz :(

2019. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LazyJones ***** válasza:
56%
Nem kell győzködni magamat, érzem konstans. Ha már nem érzem, ott régen rossz minden, győzködéstől függetlenül.
2019. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha valaki minden nap az agyamra menne, biztos kidobnám. Kinek kell a folytonos feszültség? Egy kapcsolatban a boldog pillanatoknak kell dominálniuk.
2019. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sosem ment az agyamra...soha egy pillanatra se éreztem hogy sok lenne belőle
2019. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha a hátunk közepére se kívánjuk a másikat,máskor teljesen megvagyunk veszve egymásért.Tudom,hogy szeretem,ha győzködni kéne magam akkor már nem is lennénk együtt.
2019. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy teljes mértékben függetlenítem a pillanatnyi frusztrációimat a valódi érzelmeimtől. Ehhez pedig csak önismeret kell, semmi más.
2019. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmivel. Őt szeretem és kész. Nyilván megbeszéltem vele, hogy mi az oka annak, hogy így viselkedik, és ha baja van velem változtatok magamon. Ugyanígy fordítva is. Aztán minden megy tovább. Ezt hívják kompromisszumnak.
2019. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell meggyőznöm magamat. Akkor is imádom amikor az agyamra megy. Az egyik kedvenc szituációm amikor szívjuk egymás vérét és kiidegel. Valójában soha nem megy az agyamra, csak poénosan idegesítjük egymást.

A szeretet nem helyzettől függő dolog. Ha valakinek győzködnie kell magát arról, hogy szereti a párját amikor nem éppen jó a helyzet az szakítson inkább.

2019. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne próbáld meggyőzni magad, hanem inkább keress olyat, aki nem megy az agyadra.Egy életen át nem fogod tudni elviselni, és ne akkor szakítsatok, amikor már gyerekek is vannak.
2019. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!