Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hétvégen beakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hétvégen beakar mutatni a szüleinek, ezt hét eleén mondta. De egész héten nőket jelölt be a facebookon. Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

#Facebook #Élő világ
2019. jún. 21. 14:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, gyerekes, de én versenyzek az ismerősszámmal. Mivel történetesen sok nő között mozgok, ezért az ismerőseim döntő többsége nő. És mivel az ismerőseimnek nagyon sok ismerőse van, ezért nekem is igyekeznem kell, sokat jelölök be, mindenkit akivel már pár szót váltottam.


Hogy mi köze van a szülőknek bemutatáshoz a facebook bejelöléshez azt viszont nem értem. Idegen nőket jelöl és flörtöl velük vagy mi van?

2019. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, ismeri-e a nőket. Ha igen, akkor ez beteges féltékenykedés. Ha nem, akkor gyanús.
2019. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jajanyám... ismeri, vagy ismerheti reálisan ezeket a nőket? Egyáltalán mit jelent az, hogy egész héten nőket jelölt be? Kettőt, vagy tizenötöt?


10-15 vadidegent bejelölni valóban bizarr, de ha bejelölte pár új munkatársát, nem kéne hisztit csapni belőle.

2019. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!