Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes olyan nővel maradni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan nővel maradni, aki mellett unalomban úszik el az egész élet?

Figyelt kérdés

3 éve élek kapcsolatban egy nővel, aki nagyon szeret, de úgy érzem, csak telnek vele az évek, és nem történik semmi, amiért érdemes élni. Neki elég, ha egész nap bent gubbaszt, tévét néz, néha elmegy sportolni, de kerül minden kalandot, nem szeret emberek között lenni, unja az összes programot, nincsenek barátai, sem barátnői, én meg kezdek besavanyodni mellette, olyannak érzem magunkat, mint egy nyugdíjas pár. Ti megmaradnátok egy ilyen kapcsolatban?


36F


2019. jún. 26. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Én is ilyen vagyok, mint a párod. Szerintem jobbat érdemelsz. Később rosszabb lesz. Most lépj!
2019. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Mert majd jönnek a veszekedések, vádaskodás, viszontvádak, és megeszitek egymás idegeit. Keress hozzád illő nőt!
2019. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha így akarsz élni, akkor érdemes, ha nem, akkor minél hamarabb le kell zárni. A szerelem önmagában édeskevés.
2019. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

De komolyan, ha már 3 év után így érzel, mi lesz később? Ne húzzátok egymás idejét! Nem lesztek fiatalabbak.

Keress egy pörgősebb nőt.

2019. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem passzoltok össze.

2019. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki unalmas, az a baj. Ha valaki temperamentumos, az a baj. Sose lesz jó semmi nektek. Keress magadhoz illőt, csak azzal meg ne pont az legyen a baj, ami most a jelenlegiben nincs meg.
2019. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Eszedbe jutott megbeszélni esetleg? Hányszor? Mire jutottatok?

Vagy te is követed a "ami elromlott, azt dobjuk ki" elvet?

2019. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Te tudod, hogy mennyire jó a kapcsolatotok. Esetleg felvetheted a témát, hogy szervezzetek közös programokat. Lehet, hogy kiderülne, hogy ő is élvezne egy-egy kirándulós napot, csak nehezen lehet kimozdítani. Szerintem egy próbát megér. Ha továbbra sem változik a helyzet és te nem vagy elégedett az életeddel, akkor nem érdemes benne maradnod a jelenlegi kapcsolatban.
2019. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha szereted, akkor beszéld meg vele ezt és kössetek kompromisszumot. Ez esetben maradnék vele.


Ha nem szereted, mert ez már csak kifogáskeresés, akkor viszont nem maradnék vele.

2019. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#6:

Ez nem igaz. A temperamentumos nőket mindig kedveltem, sosem volt bajom velük, sőt, igénylem, hogy lehessen néha egy kiadósat veszekedni, ami nem sértődött hallgatásban teljesedik ki, hanem amikor mindennel elmondjuk egymást, vagy akár tettlegességgé fajul egy vita, jó látni, hogy a társam él, keresi az élményeket, a kalandos eseményeket, szereti a létezés örömét.


#7:

Próbáltam vele sokszor beszélni, sőt, többször oda jutottam, hogy szakítanunk kéne, de ő mindig elsimította a dolgot, hogy végül ne történjen semmi. Azt érzem, neki jó ez így, nem is érti, mi a bajom, mert a kompromisszumtűrésemet úgy értelmezi, hogy minden rendben van. Rábeszéléssel nem lehet valakit megváltoztatni.

2019. jún. 26. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!