Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bújik sose hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bújik sose hozzám?

Figyelt kérdés
A baràtnőm sose bújik hozzám amikor egymás mellett fekszünk és ez nekem olyan zavaró. Férfi létemre én vagyok az a személy aki àllandóan ölelgeti, simogassa, hozzà bújik. 2 éve vagyunk együtt és 1 éve költöztünk össze. A napi puszik megvannak, de olykor-olykor azt érzem, hogy màr nem úgy szeret mint régen. Sose mondja magától, hogy szeret max csak én utànnam. Valaki volt már hasonló cipőben férfi oldalról? Kérlek osszátok meg ti hogyan éltétek ezt meg.

2019. júl. 5. 05:38
 1/4 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Szerintem nehezebben mutatja ki az érzéseit,vagy a családban a nők(anyukája,mamája) ilyenek.

Nem mindenki olyan közvetlen,bújós,szavakkal éreztetős.

2019. júl. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Nője válogatja. Vannak nők - és nem is kevesen - főleg a prűdebb neveltetésűek, akik szégyenlik kimutatni a szexuális vágyaikat a férfi felé. Úgy nevelték őket, vagy ezt hallották a családban, hogy a nő legyen tartózkodó, mert ha kezdeményez, akkor k-rvának tekintik a férfiak. Pedig ma már ez távolról sincs így. Valamikor valóban így volt.

Szerintem az ilyen nőket bizalmas beszélgetés során talán rá lehetne vezetni arra, hogy vessék le a gátlásaikat, bízzanak meg a férfiben (ha valóban tudnak benne bízni) és adjanak szabad utat a vágyaiknak, hiszen ellenkező esetben a férfi azt hiszi (joggal), hogy nem szereti őt a nő, vagy nehezére esik a szex a férfivel (undorodik tőle?).

Ffi

2019. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején bújós volt? Ha igen, és most már nem, akkor nem a neveltetése meg miegymás, hanem tényleg nem szeret már annyira. Amúgy meg előbb-utóbb minden kapcsolat idejut, leválnak egymásról a párok. De 2 év után még korai.
2019. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, nem férfi. Magamból kiindulva én akkor nem bújtam, amikor éreztem hogy lehet nekem ez mégse fog menni vele. Nem vonzódtam hozzá, nem voltam belé szerelmes. Emberileg szerettem, imádtam a stílusát (személyiség), szerettem a lelkét de hiányzott valami.

Ha nekem előjön ez a taszítás, onnantól vége.

2019. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!