Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha az az érzésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az az érzésem, hogy félre kacsingat a férjem? Higgyek a megérzésemnek?

Figyelt kérdés
Húsz éve vagyunk együtt, épp egy nagy hullámvölgy után. Évekig nem foglalkozott velem, szóban bántott, nem segített itthon semmit. Jött egy harmadik, de végül a férjem választottam. Próbáljuk rendbe hozni a házasságunkat. Viszont állandóan a viberen van. Reggel az első, hogy elérhető, ebédidőben fent van, este fent van. Tegnap elmentünk bulizni, mi a gyerekkel hazajöttünk,őa haverjával ott maradt. 11 után jöttünk el,ő éjfélkor fent volt, utána kettőkor is. Állítólag akkor jöttek haza. Azt mondta, csak azt nézte meg, hogy én fent vagyok e. Találkoztunk egy ügyfelével, puszival köszöntik egymást. Szerinte ez természetes. Én nem szoktam puszilgatni a kollégáimat. A nőket sem, nemhogy a pasikat. De szerinte túllihegem és csak képzelődöm.
2019. júl. 14. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Higgy
2019. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapjában véve viszont sokat változott mostanában, mintha igyekezne. Csak úgy érzem, kompenzál.
2019. júl. 14. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem lehet megmondani.


Van többször idő, amivel nem tud elszámolni?


Én szoktam puszival köszönni a kollégáimnak. Mondjuk egy furcsa logika mentén: ha munkahelyen találkozunk, akkor nem adunk puszit egymásnak, de ha azon kívül pl elmegyünk bulizni, akkor igen.


Azt meg szerintem elég beteges csekkolni, hogy bizonyos alkalmazásokon ki mikor online. Bízni sem lehet ezekben, meg nem is jelent semmit.

2019. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nézd mennyit változott. A messenger is elérhető mutat ha pl már csak a telefonon megnézem az időt. Nincs mit adni egy appra.
2019. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!