Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg srácoknak, de lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg srácoknak, de lányoknak is! :vettem a páromnak kettétörhető ezüst szívecske medált, és levette a nagykláncáról. Miért?

Figyelt kérdés

elmondása szerint, amit nagy sokára nyögött ki, mintának bevitte egy boltba, hogy az én fél szívembe gravíroztasson,az 1 éves évfordulónkra és azóta nem vette vissza fel.

de:

nem gravíroztatott semmit az enyémbe

és amikor kérdeztem miért nem vette vissza a nyakláncra, azt mondta, hogy nem volt rá ideje!!!

kb fél perc lenne....

miért kamuzhat?

mit jelent, hogy nem veszi fel?

ötlet?


2010. júl. 10. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszik neki, mint ahogy nekem sem ez az elcsépelt ajándék! Boccs :)
2010. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lehet h utalja az ekszereket magam maganhordani, mint en. lehet h csak ennyi, es szegyelli elmondani.
2010. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*magan hordani
2010. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hord nyakláncot, nem utálja az ékszereket

és előtte kérdeztem, ha nem tetszik, nem kell hordani, akkor azt mondta szívesen hordja. és november óta mostanáig hordta!

egyéb ötlet?

2010. júl. 10. 21:34
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez a kettétört medálszives dolog már elég unalmas... minden második párnak ilyen van a nyakában, és engem idegesit már... lehet h öt is... ezt vele kell megbeszélned, nem nekünk itt találgatni, h vajon mi lehet az...
2010. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

de ő felveszi vissza a hiszti miatt

a kérdésem, mi indokolhatja egy pasinál, hogy levegye, ha amúgy meg hordja

én arra gondoltam, hogy másokkal akar randizni és ne lássák.

2010. júl. 10. 22:13
 7/16 A kérdező kommentje:

mért nincs válasz?

igazam lehet?

o ne...

2010. júl. 10. 22:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Hova sietsz? xD lehet tett neki valami megjegyzést a medálra.. Én ismerek olyat akinek van, és hát én nem venném fel:) mi egy széles bör karkötöt ezen a széles felületen körbe egy szijjal
2010. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
lehet tett valaki megjegyzést a medálra*
2010. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

vajon akinek giccses, azért nem hordja talán, mert nem karja, hogy lássák, hogy szereti a bnőjét és ez a legjobb kifogás, hogy giccses...

mert én büszkén hordanám, ha bele lenne már gravírozva....

2010. júl. 10. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!