Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél, ha a párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha a párod egy ellenkező nemű ismerőssel kezdene beszélgetni, és a hátad mögött hívja el találkozni valahova?

Figyelt kérdés

Egy szót nem említ erről neked,de pont úgy időzíti az elhívást, amikor te épp nem tudsz róla.. És elég gyakran írkálnak is, beszélgetnek, bár többnyire a párod kezdeményezi a chatelest is, és ős erőlteti hogy fussanak össze...


Ez még barátkozás, vagy a titkolózás miatt valószínűleg az van, hogy ismerkedne vele? (Nem barátok, inkább csak ismerősök, haveri kör által találkoztak régebben 1x. Most nemrég összefutottak és azóta történt a fenti)


Engem nem a beszélgetés zavar, lehet ellenkező neművel hverkodni.. hanem hogy direkt olyan időkben akar vele találkozni, amikor én erről nem is tudok..

A másik jól néz ki és szingli egyébként.



2019. júl. 19. 04:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Plusz info, hogy alapvetően ő nem az az ellenkezőneművel barátkozós fajta. Nem tudom, miért pont vele akar találkozókat szervezni, mikor alig ismerik egymást, és azt sem, miért titkolja.


És bár Kétértelmű dolgokról nem beszéltek, de nekem akkor is ez most nem ártatlan haverkodasbak tűnik.. Ti hogy látjátok segítsetek!

2019. júl. 19. 04:17
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

"hanem hogy direkt olyan időkben akar vele találkozni, amikor én erről nem is tudok.."

"de pont úgy időzíti az elhívást, amikor te épp nem tudsz róla..."


Ezt nem értem.Most akkor tudsz arról,hogy találkozgat "haverilag" valakivel,és arról is hogy rendszeresen keresi a páord ezt a csajt,vagy nem?Hogyan lehet ùgy csinálni direktbe,ha Te nem is tudhatsz róla?

2019. júl. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

# 2

Mit nem értesz? utólag megtudtam, és nem tőle. Érted?

Ez az egyik. A másik ami zavar meg az, hogy nem olyan jó ismerősök, és nem is haverok, hogy ilyen gyakran ráirkaljon valakire, akivel eddig kb nem is beszélt..

2019. júl. 19. 04:52
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

Hát hidd el,hogy ha azt írod, mástól tudtad meg csajjal találkozik,az sokkal érthetőbb,mint azt írni direkt akkor találkozik,mikor te nem tudsz róla.


Szerintem beszéld meg vele,kérdezd meg őt miért titkolózik,ês miért találkozgat nővel a hátad mögött.

2019. júl. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez már több mint barátság. Ha az embernek kapcsolatban van, nem hívogat el csak úgy ellenkező neműeket, pláne nem titokban.
2019. júl. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedik. Ez elég egyértelmű.
2019. júl. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyèrtelmű, hogy èrdekli a csaj...
2019. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyértelműen hajt a nőre
2019. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egész hajnalban ezen pörgettem az agyam, és amikor ilyen dologgal szembesülsz, jó látni, más mit mond kívülről, mert nem mindig látsz tisztán, annyira nem tudtam ezt elképzelni róla..



De én sem tudom elhinni, hogy pont egy helyes csajjal akarna haverkodni hirtelen, akit nem is ismer úgy, csak kb 2x találkoztak, és eddig nem is beszéltek egyáltalán egymással, azt is nagyobb haveri összejövetelen..

Most összefutottak nemrég, és úgy indult az egész, de inkább a párom erőltette csak, hogy menjenek kávézni és dumáljanak, a csaj lerázta..


Eddig is volt hasonló, de azoknál úgy voltam vele, hogy jóban vannak és haverkodik. Itt viszont ők qrvára nem haverok, ő érdeklődött felőle ezerrel, és hívta volna el találkozni dumálni.



# 2- Persze, megkérdezem tőle, mégis miért találkozik olyan lánnyal előttem titokban tartva, miért hívja el, aki amúgy nem is haverja, és miért pont akkorra hívja el beülni valahova, amikor én nem tudnám meg.. Másik nap miért nem jó erre, és miért nem szól róla? Én még olyat nem hallottam, hogy valaki erre azt mondja, hogy "azért, mert szimpi és meg akarom dugni".. :D


Kínomban röhögök. Amúgy volt már hasonló, nyilván mindig kimagyarázta, amit én el is hittem, hogy csak haver/ismerős szinten dumálgat, bár ezek nagyrészt nem is voltak többek. (vagy eleve letagadta hogy tartaná nőkkel a kapcsolatot).


Ja é fordított helyzetben belegondolva, hogy egy van egy srác, akivel az évek alatt párszor beszélgettünk, majd egy véletlen találkozás után elkezdek vele hosszan üzenetben irkálni, meg elhívni egyáltalán kettes programra (!).. Már ez is önmagában többről árulkodik, pláne ha még a párom tudta és jelenléte nélkül teszem.


Igazából nem nagyon érdekel mi lesz a válasza, nem tud erre mit mondani...

De meg fogom kérdezni, mert érdekel. :)

2019. júl. 19. 08:31
 10/21 A kérdező kommentje:
És köszi még egyszer!
2019. júl. 19. 08:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!