Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életed legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életed legjobb (első) randija?

Figyelt kérdés
Tele van ez a kategória vicces/kínos/ciki/rossz randiélményeket kérő kérdésekkel. Én arra lennék, kinek milyen volt a legjobb/egyik legjobb randija? Férfiak és nők válaszát is várom, esetleg kort írjatok.

2019. júl. 29. 23:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Jó.
2019. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Szuper jó.
2019. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Mire vagy kíváncsi pontosan? Semmi extra nem volt benne, teljesen átlagos randi volt, egyszerűen csak éreztem, hogy a megfelelő emberrel vagyok.
2019. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Keczi jó.
2019. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hú, hát ennél részletesebb válaszokra számítottam. :D

Milyen volt a másik fél? Mi fogott meg benne? Mi volt a program?

Persze nyilván a negatív tapasztalatokat könnyebb leírni, mint a kérdésemben említett kérdéseknél, de azért szerintem pozitív élmények is érdekesek lehetnek.

2019. júl. 29. 23:32
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Volt minden, vicceskedés, tánc, kúrcsi, zaba, szóval jó.
2019. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

1 hét fesztiválozás. Ismertük egymást régebbről meg beszélgettünk már aktívan pár hete de mivel messze laktunk egymástól nem volt időnk normális randira elmenni előtte. Nem volt kimondottan randi de akkor találkoztunk úgy egymással először, hogy párkeresési cél volt mögötte. Voltak hatalmas jó bulik, esti mély beszélgetések, annyi baromságot csináltunk meg nevettünk, 0-24-ben együtt voltunk. Kb a 3. napra már rájöttünk, hogy zsák meg a foltja vagyunk, azóta házasok vagyunk szóval elég jól sikerült randi volt.. :D

29/N és 40/F

2019. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, megsajnáltalak:D

Mi egyik netes társkeresőn jöttünk össze.Én tudtam ki ő, mert egy helyen dolgoztunk ő viszont rólam csak annyit tudott amit beszélgettünk levélben.Úgy indult randira, hogy lövése se volt ki vagyok és nagy volt a meglepetés mikor meglátott, mert minden nap váltottuk egymást a műszakba, sokszor találkoztunk,köszöntünk mosolyogtunk egymásra...Amúgy semmi extrém nem történt.Sokat dumáltunk aznap éjjel, szex nem volt és nagyon azt éreztem, hogy ő az én emberem.Azóta eltelt sok év és már rég külön vagyunk, de ez volt olyan első randi amire nagyon,nagyon készültem és elsőre is fantasztikusan éreztem magam rajta.

2019. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek negatív tapasztalataim. Ha voltak is ügyetlenkedések, azok ugyanúgy hozzátartoztak a dologhoz. Részemről volt is egy nagy ügyetlenkedés, de most nem fejteném ki.
2019. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szép volt. Ő 18, én 23. Egy kora májusi kisvárosi este történt. Természetesen vihar készülődött, amiből aztán szerencsére nem lett semmi.

Korábbról már személyesen ismertük egymást. Pizzázni mentünk, aztán sétáltunk. Volt, hogy én nyomtam a hülyeségeimet, máskor pedig ő mesélt mindenfélét, miközben magunkba szívtuk az esténként oly' intenzív virágillatokat. Sokat nevettünk, és közben gyönyörködtem csillogó szemeiben.

Aztán egyszer csak kéz a kézben találtuk magunkat, majd nemsoká átkaroltuk egymást. Jó volt érezni teste melegét, finom illatát, hallgatni kedves hangját. A kapuig kísértem, ahol a búcsúölelést a világ legfinomabb csókjával koronáztuk meg. Az elsővel.

Aztán persze egyikünk sem akart menni. :)

Egy év múlva ugyan szétmentünk, de annak a májusi estének az emléke örökre megmarad.

2019. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!