Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Halak srácok, ti kedvelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halak srácok, ti kedvelitek a Bak lányokat?

Figyelt kérdés

Én nem ismerek Halak fiút csak távolról , de igy ugy nézki hogy kedvelem őket, bejönnek .

És sokszor hallottam hogy Bak + Halak egy jó párosítás lehet . Én úgy érzem hogy egy Halak jó kiegészítés lenne az én személyiségemnek ...

Halak ti mit gondoltok erről ? Hogy viszonyultok hozzánk Bakokhoz ?

Kérlek irjátok le a tapasztalaitokat !

24/L



2019. aug. 3. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogom a nő horoszkopját nézni hanem a Nőt.
2019. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Én Nyilas lány vagyok, igazi kentaur. :P
2019. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2/2


Nyilas lányka ! Bocsi de ez most hogy jött ide ? :/ Halakról egy szót nem irtál .

2019. aug. 3. 00:37
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Halakat eszem reggelire. :P
2019. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Halak vagyok, volt bak jegyű barátnőm. Intelligens, csinos, szolid kis visszafogott hölgy volt, együtt voltunk majd' egy évig. Nem tudom, hogy az én ráhatásomra-e, de pár héttel megismerkedésünk után már sokkal nyitottabb lett, és aztán rengeteget poénkodtunk, plusz benne volt olyanokban, amiket a kapcsolatunk elején szerintem még simán őrültségnek tartott volna (és itt nem kell extremitásokra gondolni, hanem pl. olyasmikre, hogy szombat reggel felveszem autóval, aztán majd út közben kitaláljuk, hogy hová menjünk kirándulni).


Nagyon szerettem. :)

2019. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5/5


Na igen ! Pont ilyen dolgok miatt érzem szimpatikusnak a Halakat :) Én elég merev vagyok, spontaneitásom szinte nulla. A Halak meg ezt simán feltudják oldani :D

Köszi hogy akkor ezt alátámasztottad !

2019. aug. 3. 01:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Bak férfi vagyok, de Halak nővel ismerkedtem anno. Nekem a Halak túl komplikált, az Istennek nem lehet nekik megfelelni. Túlagyalnak mindent. A nővérem is Bak, nagyon gyakorlatias, pragmatikus, nem bonyolítja túl a dolgokat, célorientált. Te is ilyen vagy? 🙂

31F

2019. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát én inkább szélsőségesnek mondanám magam ... bizonyos dolgokban tudok célirányos és kitartó lenni de azt hiszem pont az igazán fontos dolgokban nem vagyok ilyen ... elég nagy önbizalomhiány jellemez ... kivéve talán az intelligenciámban bizom :P

És én sajna nagyon is túltudok bonyolitani dolgokat :D

2019. aug. 3. 01:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne egess, hogy Bakkent túlkombinálsz mindent, mert térdemre fektetlek és elfenekellek. 😊 Tölteni kell beléd egy kis...önbizalmat. 😀 31F/Bak
2019. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát de biza' 🤣 Lehet van valami Halak beütésem 😁 Ha nincs előre megirt forgatókönyv akkor bepörög az agyam ...
2019. aug. 3. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!