Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek számít ismerkedésnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít ismerkedésnél a másik neve? Van olyan hogy valakinek annyira nem tetszik a neve hogy inkább nem is randiztok vele, vagy ilyen azért nincs?

Figyelt kérdés
Korotok?

2019. aug. 3. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. N35 (de én már nem akarok ismerkedni, de amikor akartam, nem volt szempont)
2019. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Butaság még a feltételezés is.
2019. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Inkább csak furcsállnám. Pl. ki látott már 70 évesnél fiatalabb Erzsébetet vagy Károlyt? Azért ilyenkor csak felmerül az emberben, hogy mégis milyen degenerált szülei lehetnek az illetőnek.
2019. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2 harmincas Károlyt is ismerek. Teljesen normális név ez.
2019. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Számít. Engem taszít, ha egy fiatal nő neve Erzsébet, Mária, Irma, meg ilyen ódivatú nevek.


Kedvenc női neveim: Andrea, Abigél, Alexandra, Barbara, Bernadett, Fanni, Hedvig, Noémi, Olívia, Petra, Stefánia, Sára, Vivien, Zita


Üdv: Gellért

2019. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a neve, ismerek is 20as erzsébetet meg bélát is. Elsőre lejön, hogy a szükőkről vannak elnevezve, nem tehetnek róla.
2019. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem szokott számítani, csak ne egyezzen a keresztneve anyámmal vagy nővéremmel. Minden más jöhet.
2019. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, ha a lányt, akivel ismerkedek, Bélának hívják.
2019. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Volt már párom, akit Hedvignek hívtak. Ennél rosszabb nevet viselő nővel még nem találkoztam. Szal jah, nem számít.
2019. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Mi a baj a Hédivel?


Én pedig Károly vagyok semmi baj vele, ráadásul az összes európai nyelvben van megfelelője, gimiben pl. következetesen Charlie-nak hívott mindenki.

2019. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!