Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ha a szemöldökötöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha a szemöldökötöket "felhúzzátok" egy lánynak több alkalommal mit akartok ezzel? (lent)

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk.........stb stb de nem tudom eldönteni ő mit akar...nem csak ebből kifolyolag:))
2010. júl. 12. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a válasz: le akar fektetni


hidd el , pasi vagyok én is....

2010. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nyomást, bizsergést érzek a prosztatámban, akkor felrándul a szemöldököm. ez a bizsergés lehet szexuális izgalomtól, vagy csak szimplán szarnom kell.
2010. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Sajnos nincs esélyed, mert meleg vagyok."
2010. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ált. megnevettetni a lányt , nem tudom miért de ilyenkor elnevetik magukat :D
2010. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát ha felhúzom a szemöldököm akkor elképzelhető, hogy agresszió lesz. mivel úgy kérdezted, hogy ha lányokkal beszélünk, így azt kell mondjam, hogy érdeklődést fejezek ki. ilyenkor nagyra nyitom a szemem, hogy jobban lássalak.
2010. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én a "wtf?!" fejnél szoktam felhúzni
2010. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de lány vagyok :D
2010. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vagy a pasi a csaj szemöldökét húzza fel?
2010. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 FFDP ***** válasza:

Gondolom arról van szó, hogy nem csak felhúzza a szemöldökét, hanem le is, aztán megint fel és megint le. Gyorsan :D

Szóval részemről a tetszés jele.

A többi részletet is meséld el :)

2010. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hhhhhűhha az utolsó a legértelmesebb válasz wáó vannak értelmes emberek:)))az addig oké h a tetszés jele..............de mikor csináljátok fiúk????unalomból is???????
2010. júl. 13. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!