Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjem fel a dohanybol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel a dohanyboltos csajt?

Figyelt kérdés

22/f

Melohely melett van egy dohanybolt es reggel munka elott oda szoktunk jarni kavezni. Van egy pultos lany aki nagyon bejon, latasbol ismerem is egy joideje, de ugy sose beszelgettunk vagy barmi.

Kb velem egyidos lehet, alltalaba dohany bolton kivul biciklizni szoktam latni.Kisse csendes, visszahuzodo.

Szerintetek mivel lehetne probalkozni mosolyt csalni az arcara esetleg elhivni randizni?



#pultoslany
2019. aug. 11. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyenek havi 200 fizetéskiegészítésért már egész nap a farkadon csüngenek.
2019. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg?

33/f

2019. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem igazan ertem a celzast, de a fizetos szolgaltatasokert ott a rosszlanyok.hu.. nem a kocsimmal vagy bankszamlammal keresek vajnatimeat :D
2019. aug. 11. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Ez esetben legközelebb az "adhatok még valamit"-re, mondd mondjuk azt, hogy ha ez nem udvariassági kérdés, akkor egy csókot. 🙃

33/f

2019. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, bókolj, tűnj ki a többi 20 közül, aki ugyanúgy napi szinten nyomul rá.

Nevét pl tudod, vagy még azt sem merted megkérdezni? Rámenősnek és kitartónak kell lenned.

2019. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az adhatok meg valamire egy csokot eros tulzas lenne szerintem kezdesnek :D amilyen kis csendes szerintem annyira zavarba jonne, hogy kellemetlenul erezne magat es nem tudna normalisan lereagalni, se pozitivan, se elutasitani

nevet tudom, ramenoseggel nem lenne gond

2019. aug. 11. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj be egyedül csak úgy dumálni vele. Mindenféle nyomulás nélkül, biztos sikerül egy két poént elsütnöd. Csak lesz valami közös téma, ha más nem a bringázás.
2019. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dohánybolt? Az jó! Ott mindig szép nők vannak. Egy barátom tarotkártyázott nekem, hogy lesz egy idősebb segítőm/társam, nem a szex lesz a lényeg, de az is lesz. A dohányboltban van egy nő, aki tetszik, és megkérdeztem foglalkozik-e ezoterikával. Azt mondta nem. Elmeséltem neki a sztorit és megkérdeztem, hogy van-e férje. Mondta, hogy elvált. Azt mondta, hogy jólesett a kérdésem, örült neki. Te is megkérdezheted, hogy van-e valakije.
2019. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam dohanyboltban rovid ideig de a legtobb dohanyboltos csaj egy nagyigenyu, ontelt p.-!csa, valami fajta fuggoseggel, DE altalaban mind csinos, vonzo arcu lany/no pozitiv ertelemben vett kihivobb kisugarzassal.


Mint midnenhol es mindenkinel nalam is napjaban tobbszor es tobben is nyomulgattak, hoztak mindig aprosagokat stb..... Mindnekihez volt ket jo szavam es az ertelmesebbek ezt nyugtaztak is aztan leptek, de volt egy ket barom akinugy akart engme orizni mint valami kincset ugy kellett oket elhajtanom a p.-!csaba hogy huzzanak onnan mert se nem kocsma se nem pszichiater nem vagyok h egesz nap hallgassam a baromsagaikat.


Egy ket pali aki tenyleg bejott, es probalkoztak is nalam ok is rendszeresne jottem be hozzam kb ket hetente mindig egy jo felorat ertlemes beszelgetessel toltottunk. Kb a harmadik vagy a negyedik jo izu beszelgetes utan kerdeztek meg a nevem majd mikor nyugtaztak hogy nem vagyok facebookon tovabb bejartak hozzam beszelgetni vagy utcan is szorakozohelyen is megalltunk beszelgetni majd valami uruggy de ezek utan adtam meg nekik a szamom miutan bolt valami kozos “alap”.

Nem vittek tulzasba a bokolast de azert a tudtomra hoztak azt hogy tetszem nekik de nem feszegettem egynel tobbszor a temat hanem inkabb arra voltak kivancsiak h a testemen kivul mast is felbirok e mutatni.


23N

2019. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!