Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két hónapja ismerkedünk. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja ismerkedünk. Ha nem volt róla szó, hogy járunk megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Megcsalás ha le feküdtem az exemmel de már két hónapja van egy férfi akivel találkozom. Vagyis már ismerem a családját heti pár alkalmat együtt töltünk, érzek iránta valamit, vagyis kezdek szerelmes lenni de sajnos össze gabalyodtam a volt barátommal. Akkor most én nagyon gáz vagyok és jogosan szégyenlem magam?? 😪

2019. aug. 11. 23:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogosan szégyelled magad. Ez nem volt szép.
2019. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha heti pár alkalmat együtt töltötök, és van némi testi kontaktus is, akkor az járás, ha kimondjátok, ha nem. Jogosan szégyelled magad.
2019. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a hapsit, hogy ő megcsalásnak gondolja-e. Akkor majd kiderül.
2019. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
jól indul a kapcsolatotok...
2019. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Az én barátom épp ezért kérdezett rá 1 hónap randizás után, hogy leszek-e a barátnője. Manapság ha nem kérdezed meg, egyből megy a félrekúrás :D Amúgy gáz vagy, nyilván ha bemutatott a szüleinek és hetente többször randiztok, az járás, vagy te minek érzed, szexkapcsolatnak, barátságnak?
2019. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Bocsásd meg nekik, mert nem tudják mit cselekszenek.


Miképp a jó is elnyeri ajándékát, a rosszért is eljövök és megbunetem Atyám haragjával, melyet nem feled sosem.

2019. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Annyira sajnálom. De nagyon bántott, hogy nem szexeltünk idáig összesen 2x és ha van alkalom és akar sem kezdeményez. És ha kíván sem és már nagyon rossz volt és jött hirtelen az exem aztán valahogy megtörtént. 😪
2019. aug. 12. 00:14
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Hogy jött hirtelen? Tartottátok a kapcsolatot a jelenlegi bikád mellett is vagy írtál, hogy jöjjön és qrjon már meg? Annyira egy hulladék ember vagy, hogy karóba húználak. 🙂
2019. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

#8


Az a baj, hogy azt élvezné, mert "hű, mekkora"


#Kérdező


Szörnyű vagy. Mármint ez a gyerekes nemtörődömség amivel a kapcsolataidat kezeled. Ez elfogadható, ha vagy ilyen 14-15 és majd megkomolyodsz, de 18 felett - már nem lesz változás. Örökre benne ragadsz ebbe az összes ex néha megjelenik meg ismerkedsz közben 4-5 másikkal egyszerre dologban.


Egy átvitt értelemben vett pofon még magadhoz téríthetne. De olyan úgysem lesz.

2019. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

#7

Akkor mi a f_sznak vagy vele kapcsolatban, ha nincs szex? Vagy ha nem tudod vele megbeszélni a problémád és egyből felrekúrsz. Legalább vállald, hogy egy gyökér vagy, és ne próbáld mentegetni magad, hogy csak úgy megtörtént, mintha ott se lettél volna.

2019. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!