Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél egy olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan nővel, aki korábban volt már két négerrel az ágyban?

Figyelt kérdés

Még a télen ismerkedtem egy 30 éves nővel. Lényeg az hogy már bőven a randi fázisban (csók már megvolt) valamiért késztetést érzett arra egy intimebb/pikánsabb beszélgetés keretében, hogy "beismerje" ő már volt két négerrel.

Egyébként a beszélgetés témája az az volt, hogy ki milyen extrém helyeken szexelt már.

Londonban dolgozott 1 évig, aztán ott történt meg az eset valami szórakozóhelyen jött össze a két négerrel akikkel később lefeküdt egy édes hármas keretében.

Akkor hirtelen nem is tudtam hova tenni a dolgot, főleg hogy PONT EZT miért mondta el nekem. Talán hencegni akart vele, vagy nem tudom.

Utána én teljesen leépítettem a vele való ismerkedést, ő még akart volna de ezek után én már nem tartottam rá igényt.

Egyébként egy nagyon csinos jól szituált családból származó nőről van szó, intelligens, tanult, perfekt angolból.


Ez volt az előzmény sztori. Aztán ma haverom mondja hogy látta a nőt, (tudta hogy a télen kavartunk) és megjegyzi, hogy milyen hülye voltam amiért kihagytam ezt a "jó partit"

Ma beavattam, hogy miért is nem lett belőle semmi. Erre mondja hogy mit számít az ilyen, mindenkinek vannak titkai stb. akkor is hülye vagyok hogy nem jöttem vele össze.

Jó de mondom neki ez már nem titok, és részemről jobb is hogy kiderült :D

Szóval ti hogy vélekedtek erről?


2019. aug. 14. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Rasszista vagy. Lefogadom, hogy ha két eszkimó dugta volna, most már a feleséged lenne.
2019. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Undoritó.


Ilyenekre nincs bocsánat!

2019. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Természetesen összejönnék, ebben semmi megbotránkoztató nincs.


Viszont jól tetted, hogy leépítetted az ismerkedést, mert a csaj nálad jobbat érdemel, nem ilyen beszűkült gondolkodású egyént, mint amilyen te vagy.

2019. aug. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Osszejonnel-e olyan ferfival, aki delkelet-azsiai utazasai soran elvetve utbaejtett par bordelyhazat?


(Nem szeretjuk a kettosmercet)

2019. aug. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem a két fekete a baj, hanem, hogy a sztori folytatás még lehet az is, hogy közben meg a kamera forgott
2019. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Jó hülye a csaj... vannak dolgok, amiről nem beszélünk, csak somolyogva gondolunk vissza rá:)
2019. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Olyannal sem, aki eggyel. Egyrészt mert be van mocskolva, másrészt mert buta.
2019. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem miért ne jöhettél volna össze vele?! 🤔

Szerinted minden csaj,minden "kellemetlenebb" szexuális sztorijáról beszámol majd neked?

Biztos hogy nem!

Sose fogod tudni,elötte kik,hányan ,mikor és mennyit szexeltek vele.

És ez így van jól! Ez a múlt,ne ez alapján itélj meg valakit!

2019. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Most mi a baj? A 3as szex? A négerek?

Ha fehérekkel lett volna jobb lett volna?

Kint már nem tesznek különbséget hogy jaj ő néger ő meg nem. Miért kéne? Ettől senki sem lesz rosszabb!

Nem baj ha nem akarsz tőle semmit, de valahol itt is érződik a kettős mérce, meg a rasszizmus.

2019. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom nők minek válaszoltak ide, elég egyértelmű hogy nem nekik szólt a kérdés. Valamiért késztetést éreztek, hogy egy jót rasszistázzanak a kérdés alatt :D

HPV, és akkor ezzel mindent el is mondtam.

2019. aug. 14. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!