Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg vannak olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan emberek, akik elsőre gumi nélkül dunak egy idegennel?

Figyelt kérdés

A neten ismertem meg. Mi nem taliztunk, mert két hét után elmondtam, hogy szetetne talizni, de ha sor kerül rá, nem szeretne gumit használni. Mondtam neki, hogy bocsi, de én nem dugók első randikon, ráadásul utána is csak gumiban egy jóideig. Lemondtam a randit és el is halt a kapcsolat. Raküldtem a barátnőm,, mert kíváncsi voltam neki mit írt. Egy óra után azt kérdezte tőle, hogy élvezhetlek gumi nélkül. Barátnőm kamuból, hogy igen és megbeszélték a randit. A barátnőm azért még rákérdezett hogy milyen céllal vagy itt. "Komolyat keresek, Te?"

Ez a csávó 27 éves, de én nem hiszem, hogy az ilyen komoly szándékú. A telefonszámát se adta meg, mert majd a randin ráírja a cicicijére, mert állítólag volt, hogy régebben zaklatták, ezért nem ad telszámot. Mi a véleményetek a csávóról és általában a gumi nélküli du. ról ilyen körülmények között? Komolyan vannak ilyen hapsik és nők?



2019. aug. 23. 11:02
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
-m -ó...Bocsi a hibákért, döglődik a teló billentyűzete
2019. aug. 23. 11:04
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Vannak. És sokan.
2019. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Hogy vannak-e ilyen férfiak? Úgy a 90%-uk. Nekem mindig külön kell kérni, hogy használjunk gumit. Undorító...de a nők is ilyenek, legalábbis a pasik elmondása alapján, mert volt olyan exem, aki állítólag előttem 13 nővel volt és minddel gumi nélkül. Az nem jut eszükbe, hogy el is kaphatnak valamit...
2019. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%

Tudom, hogy le lesz tépve a fejem és repkednek majd a mínuszok, én leszek maga a sátán, de én sem szeretem gumival. Egyrészt nagyon kényelmetlen, másrészt gumi nélkül intimebb, harmadrészt a legtöbb nőnek is jobb érzés, negyedrészt engem felizgat, hogy ennyire megkaphatok valamit.

Amúgy igen, veszélyes, kockázatos, nem ajánlom, de attól még élvezem.


A srácról meg nincs semmi véleményem. Ha valakinek dolga van valakivel, tisztázza le az elején, hogy mit és hogy akar, aztán nincs probléma. Ha nem egymást keresik a felek, hát nem...


A jelenségről pedig: Hááát, itt kikapás lesz a gumimentességért, de valahogy a való életben azt tapasztalni, hogy kevés lány problémázik vele. Sokan nőként nem akarnak gumit vagy pár perc után lebeszélhetőek róla. Szóval, ez ilyen szokásos gyk-s dolog: Teljesen máshogy van beállítva, mint a való életben.

2019. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

#5

Szerintem semmi baj nem lenne a gumi mellőzésével, ha mindenki járna legalább évente std-szűrésre. De gyanítom soha életedben eszedbe sem jutott elmenni. Férfiak közül senki nem megy el, max akkor, ha már nagy a baj.

2019. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
gumi nelkul valoban jobb, es fiatalabb koromban meg en is lebeszelheto voltam, de igy 25 evesen mar tuti nem mennek bele. foleg nem idegennel. tablettat nem szednek, terhes meg nem akarok lenni. lehet a pasinak jo buli, de nem oneki kell hormonbumm tablettat bevennie vagy neadjisten abortuszt csinalnia, mert ugye az ilyen janos vitezek ha terhes leszel ugy felszivodnak mint a pinty.
2019. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
25%

Három kapcsolatomban úgy volt, mert szednek tablettát. Tudom, betegségektől nem véd, de nem voltunk azok.

33/f

2019. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én voltam minden párommal. Hiv teszten is
2019. aug. 23. 11:17
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

#6: Érthető, amit mondasz és tényleg nem lenne rossz. Egyszer voltam, mert ajánlotta az orvos, amikor nem találták egy gyulladás okát. Szerencsére minden negatív lett. Azóta elég fix partnereim voltak, akik elvileg nem voltak mással. Egyéjszakásnál már én is átgondolnám a dolgot.

Gyakorlatilag ezt a tesztet én pároknak is ajánlanám. Volt már pár ismerősöm, aki a saját párjától kapott el betegséget. Azért ott volt meglepetés.

2019. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az aids stádium 10 év 😁 Akik pl a Szent Lászlóba kerülnek, mind heterok szinte, mert ők nem voltak betegek. Vagyis nem tudták...... Az egész más
2019. aug. 23. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!