Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megismerkedni boltban egy eladó/pénztárossal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta nem volt szükségem ismerkedésre, mert hosszú ideig párkapcsolatban éltem. Mindig könnyen ment az ismerkedés, de amikor meglátom Őt, egyszerűen leblokkolok. Ebből tudom, hogy igazán tetszik és érdekel. Azt hiszem, a szimpátia kölcsönös, imádom ahogy rám néz, ahogy rám mosolyog és hogy hangosan köszön. Volt már a polcok között néhány mondatváltásunk, de ötletem sincs, hogy hogyan kérjek Tőle randit vagy ekérhetőséget. Sokat járok oda vásárolni (részben Miatta), nem jönne jól, ha kikosarazna. :-) Valakinek valami használható ötlete?

2019. aug. 27. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha lenne erre garancia, akkor mindenki azt csinálná. :) Alapból elhívható egyből, felnőttek vagytok. Trükközések nélkül szimplán elhívni xy helyre, csak találd ki előtte mire akarod (pl. egy kávé, valami kiállítás, stb.). Ha nagyon tartasz a visszautasítástól és egy kis kezdeti kapcsolódást is kialakítanál, akkor beszélj vele többet. Ne semmilyen, semmiről szólóak legyenek, hanem érződjön a szikra, kis flörtölés, viccelődés, társalgás. Felméred ezzel a terepet, érezni fogod ha nem vevő rá és aszerint tudsz dönteni. Ha partner benne, ezt az időszakot sem kéne nagyon sokáig húzni, mert egyrészt csak az időt pazarlod, így nem lehet rendesen ismerkedni, másrészt már így is gondolom a törzsvendég kosárban vagy. Így meg csak belekerülsz a kedves törzsvendég dobozba.


A kikosarazás lehetősége mindig benne van, ezt nem lehet elkerülni. Legalább nem fog emészteni a mi lett volna ha, a világ pedig nem dől össze emiatt, mehetsz ugyanúgy vásárolni oda. Maximum a kiszolgálásnál több nem lesz, vagy nem köszön olyan hangosan, de talán ez kibírható.

2019. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miféle bolt ez? Ha nincsenek sokan, akkor szerintem simán kérdezz tőle valamit, esetleg dicsérd meg. Bár én személy szerint nem szeretem, ha bokolnak nekem, de mindenki más.
2019. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hellmano ***** válasza:
Pénztárosnál úgy lehet bevágódni, hogy te is tudod a pékáruk kódját fejből :) Szóval nézz utána az adott boltban milyen kódok mennek az virítasz előtte vele erre nagy kuncogás mosolygás lesz és már beléd is szeret, ennyi kb.
2019. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kasszások kedvességét nem kell semmire garanciaként értelmezni. 3 évig dolgoztam boltban, az emberek nagy többségével azért voltam kedves mert végre valaki nem volt velem bunkó fsz. Rengeteg tiszteletlen, köszönni nem képes, lenéző bunkó van és jól esik amikor végre valaki nem ilyen. De ez nem jelenti azt, hogy bármi hátsó szándék van a kedvesség mögött.

Munkahelyen ne nagyon zaklasd, próbáld meg megtudni a nevét és keresd meg máshol. Melóban senki nem fog ismerkedni, egyrészt mert nem örülnek neki és nem is lenne nagyon szabad, másrészt mert a hátuk közepére sem kívánják olyankor.

2019. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, hogy találkoza-e velem máshol is. Ennyi. Persze nem feltétlenül ezekkel a szavakkal, de a lényeg, hogy elhívnám valahova, vagy ilyesmi. Ha azt mondja, hogy nem, akkor nem élem bele magam egyre jobban.
2019. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!