Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztepi kérdése:

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2 hónapja beszélgetek egy velem egyidős sráccal, érdeklődőnek tűnik irányomba, mindig jókat beszélünk egymással, nagyon szimpatikus számomra. Azért mégicsak van egy bökkenő a sztoriban, képes 2-3 napig nem írni, ha én nem írnék rá. Akkor is azért, hogy megkérdezze, hová tűntem, miért nem írok? Miért várja el, hogy én kezdeményezzek minden üzenetváltást?

Nem volt még kapcsolata. De ezt akkor is furcsának találom. Lehet csak én kerekítek nagy feneket neki?

19L



2019. szept. 4. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy töketlen félénk kis pöts. Hagyd mert soha nem fog férfiként viselkedni, Ha nem babusgatod.
2019. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsombi55 ***** válasza:
Lehet azt hallotta valahol, hogy a lányok mindíg folyton társalognának s ezért vár rád. Vagy nem tud kezdeményezni úgy a semmiből.
2019. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1


És a szuronyot se állíccsa meg homlokkal ahogy asztat kőne. Ejh, ezek a mai kis töketlen kurafiak!


#Kérdező


Ez gond. Nagy gond. Ilyen esetekben ki ír utoljára? Mert ha ő, akkor utána feltételezheti, hogy "most te jössz" és ezért kérdez csak rá már később, hogy "Nos, merre vagy?"

2019. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Általában én szoktam utoljára elköszönni tőle egy "Jó éjszakáttal!" :(
2019. szept. 4. 22:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!