Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok helyszín tippeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok helyszín tippeket budapesti, laza, sétálós randihoz?

Figyelt kérdés

Mindketten szeretünk kirándulni, de a sétálós helyeket is kedveljük mindketten.


Tudnátok tippeket adni kimozdulós, budapesti randikra, amelyek tömegközlekedéssel könnyen elérhetőek?


Nem szeretnék kávézós, beülőset,

de már kifogytam a Normafa - Belváros - Hármashatár hegy - Rakpart - Hidak - Duna part - Margitsziget - Kopaszi-gát - Gellért hegy randik sokasága után a jó ötletekből.


2019. szept. 8. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha még ennyi setalgatas utan sem a farkaddal foglalkozik inkább, akkor javasolj neki egy túracsoportot és keress más csajt. Minden sokadik talin én is szeretek sétálni egyet, de azert nem olyan surun hogy megunhato legyen.

Esetleg menjetek kulfoldre, fél europaban ott vagytok 2 ora es 10k huf alatt

2019. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Naaaaaa, ez első randi lesz, telefonos beszélgetések után tudom, hogy mit szeretne csinálni.

Csak már őt is elvitték ötszázan ezekre a helyekre, meg én is ugyanezt tettem más lányokkal.

2019. szept. 8. 12:41
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Hős utca.
2019. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kis-Sváb hegy, Szentendre, Vár környéke
2019. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

???attól hogy mással volt ott , az nem olyan mint amikor veled lesz....


Vagy tényleg menjetek a nyócba

2019. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Soroksári út

oda-vissza 2x

2019. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Zugliget.
2019. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De mi a gond a beülős helyekkel? Láthatóan te (meg valszeg szegény lány) is unod már ezeket a megszokott helyeket, szerintem nagyon örülne egy kis változatosságnak, meg jövő héten amúgy is elég borongós lesz az idő. De ha ennyire ragaszkodsz a low budget randihoz, akkor tényleg látogassatok el a Hős utcába, vaaaagy tömegközlekedéssel pikk- pakk elérhető a blaha, ott sétálhattok a parkos résznél körbe- körbe, és tanulmányozhatjátok a bidámbidámok/csövik kultúráját :D.
2019. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Szentendre

Római part

Gül Baba türbéje

És hogy nyóc ker is legyen, Füvészkert.

2019. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes tippeket!


Szimplán azért nem viszem kávézni, mert egy helyben ülve majd elalszom mindig, én pedig figyelni szeretnék a randipartneremre. :)

2019. szept. 8. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!