Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő alatt döntitek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt döntitek el, hogy tetszik nektek valaki?

Figyelt kérdés

Fiúk-lányok válasza egyaránt érdekel.


Arra gondolok, hogy állítólag az első benyomás sokat számít és 30 mp alatt eldől, hogy bejön-e nekünk egy illető (illetve hogy mi bejövünk-e). Most nyílván nem a konkrét számon van a hangsúly, hanem az érdekelne, hogy ti hogy látjátok, valóban ennyire fontos az első benyomás?

Én magamon nem vettem észre ezt, sőt, akit látok egyszer és utána soha többet, azt valószínüleg észre sem veszem.


Most itt a "külsőségeken" alapuló vonzalom a kérdés, mert tudom, hogy a belső megismerete is fontos (sokkal fontosabb) + barátságból is kialakulhat szerelem, amikor ezt a kérdést nincs értelme megvitatni.


De mondjuk ez az "első benyomás" szabály kb. mindenre vonatkozhat elméletileg, nem csak az ilyen jellegű ismerkedésre.

Lényeg, hogy szerintem sokkal több idő kell ahhoz, hogy kialakuljon valami "ítelet" bennem, hogy most bejön-e az illető vagy nem.



2019. szept. 18. 05:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
A nők úgy is külső alapján ítélnek azonnal. Ha valaki nem vonzza őket, akkor leszarják magasról. És az ellen tehet az ember akár mit.
2019. szept. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
1× tapasztaltam ezt a 30 mp.-et. Más esetben több idő kellett hozzá. Volt, hogy elsőre nem tetszett az illető, csak később.
2019. szept. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Azt, hogy külsőre tetszik-e egy lány, már első pillanatban tudom. De ha megszólal, és kiderül, hogy buta, mint a föld, akkor lehet akármilyen szép, kiábrándulok belőle.

A nőknek viszont valóban csak a külső számít, egy pillanat alatt eldől, hogy tetszel-e nekik, és ez később sem változik.

2019. szept. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Meg a randi elotti beszelgetes alatt kiderul.

A kinezet masodlagos mivel 90% ban tukrozi a szemelyiseget


45N

2019. szept. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen idegenként találkoztunk és olyan 15-20 perc beszélgetésnél már tudtam ő kell nekem. Nem csalódtam az akkori megérzésemben.
2019. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nemrég volt egy ilyen férfi, akivel már rögtön az első percben éreztem az összhangot, szimpátiát, hogy ő kell. Voltak jópáran, akiknél nem, nem is lett belőle semmi.

Egyébként ha valakit sokadszorra látok már pl.metrón és úgy történik ismerkedés, fokozatosan, az is jó lehet.

2019. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár másodperc. Amíg átélem a másik személyiségét.
2019. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön.
2019. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Rockarc ***** válasza:
100%

Nekem 30 mp sem kell. Mar a bemutatkozasnal meg tudom itelni, hogy mennyire fogok kijonni egy emberrel. Ott egyszerre kiderul minden, a kezfogas, a testtartas, hangsuly meg az osszes tobbi eleg jol leirja az adott embert. Egy emberre emlekszem igy hirtelen, akinel meg kellett valtoztatnom ezt a benyomast pozitiv iranyba.


43F

2019. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt döntitek el, hogy tetszik nektek valaki? - embertol fugg


A kulsosegek alapjan kb. 5 percen belul el tudom donteni, hogy valaki tettszik vagy sem, es ilyenkor nemcsak az arcvonasat figyelem, hanem a testtartasat, a mozgasat, a kommunikaciojat. Ha a tobbi dolog is szimpatikus benne es latom rajta, hogy en is tettszem neki, akkor lehet randizni.


Legutobbi pasinal az elso benyomasom az volt, hogy wow! de vilagit a kek szeme, de semmi tobb.

Kb. fel-1 orat toltottunk egyutt es a nap vegen mikor bucsuzott ugy fogott kezet, hogy ket kezebe vette a kezem. Akkor felvillant bennem valami szikra. Masodik talalkozasnal mar olelessel/puszival koszontott, este csokkal bucsuztunk es azota sem tudom melyik rendezvenyen vagyok ugy belezugtam. :D

2019. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!