Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiatalabb fiún honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatalabb fiún honnan lehet észrevenni ha tetszem neki?

Figyelt kérdés
3 évvel fiatalabb nálam, és hát nagyon tetszik nekem. De honnan tudhatnám, hogy én is bejövök neki?
2010. júl. 15. 09:40
1 2
 1/14 anonim válasza:

sztem keress magadnak egy idősebb fiút... :S nmhiszem h jó lenne ha összejönnétek mert az nme vlmi előny egy kapcsolatban a a pasi fiatalabb nálad mint ez a 3 év :S

nem fog sokáig tartani... :S:S

2010. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy és a fiú hány éves...
2010. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
első... azt se tudod hány évesek.. minek írsz ilyen f@szságokat?
2010. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mit hordtok össze? még ha 16-19 lenne az életkor arány nem lenne semmi gáz... én is ien helyzetbe vagyok, csak én vagyok a fiú :P és 17 a lány meg 20.. és én se tudom hogy bejövök e neki :S :D
2010. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sokszor ejti el a szappant a zuhanyzóban a jelenlétedben.


Gazsi, 19/F, Tököl, Fiatalkorúak Büntetés-végrehajtási Intézete

2010. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Funktasztikus ***** válasza:
ugyan ugy mint a többin:) ö mért lenne más?
2010. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy kérdező?
2010. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem ha így ránézésre nem látszódik a korkülömbség akkor semmi gond nincs,a lényeg,hogy szeretitek egymást...De ha pl a csaj magasabb vagy valami az elég cinkes..Nekem egy nálam 3évvel idősebb csaj tetszik nagyon,de nem merem kimutatni neki,félek,hogy nem kellenék neki.De ha összejönne egyáltalán nem látszana,hogy fiatalabb vagyok nála.
2010. júl. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

21 vagyok, és nem látszik rajta, hogy 18 éves. ikor megláttam azt hittem 20 simán van, aztán meglepődtem mikor mondta, hogy csak 18. Dehát helyes, magasabb nálam jóval, és még kedves is. :) Csak nem tudom tetszem-e neki...

2010. júl. 16. 09:31
 10/14 anonim válasza:
Most én is ugyanígy vagyok csak én nem lány vagyok :P
2010. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!