Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nagyon bejön 1lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyon bejön 1lány osztálytársam barátok is vagyunk megminden, hogyan lépjek, egyeltalán bejövök-e neki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Házinyúlra nem lövünk!
2008. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy érted?
2008. nov. 16. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom úgy értette az előző kommentelő, hogy nem a legjobb ötlet osztálytárssal összejönni.

Problémák:

Ha szakítotok elég zavaró lesz minden nap látni.

Elvileg hamarabb "ráuntok" egymásra.

Ha visszautasítana az se lesz egy kellemes dolog mivel akár hányszor ránézel eszedbejuthat, ami elég gyakori mivel egy osztályba jártok.

2008. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah igazatok van,de csak fölöttem járnak még jó csajok,de 1 fiunál sztem nem szerensés ha idősebb a csaja.
2008. nov. 16. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiúnak szerencsés, sőőt.... Inkább a lánynak nem :)
2008. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt nemigazán értem...

én is a kérdezővel értek egyet. miért jó az, hog ya lány, idősebb mnt a fiú? az az álltalános hogy a fiú idősebb. ezt valaki magyarázza már el nekem ... O_o

2008. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!