Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy srác nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srác nem magas, esélye sincs?

Figyelt kérdés

Nincs esélyed egy veled egyforma magas lánynál?

Mondjuk 172 cm srác, helyes arccal.

Nyilván a lányok szeretik magas(abb) fiúkat, de ennyire számít hogy magasabb legyen?



2019. szept. 23. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha kb egymagas velem, az már jó, de látványosan alacsonyabb lehetőleg ne legyen. Nem mondom, hogy kizáró ok, de nagyon meg kell akkor fognia valamivel, hogy egyáltalán esélye legyen. Volt 178cm magas barátom, én 182 vagyok. Jelenlegi párom 196 cm magas, és nagyon szeretem, hogy fel tudok venni mellé magassarkút, illetve ahogy kiskifliben átölel.
2019. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Nálam nincs. De szinte az összes barátnőmnek kicsi férje van.
2019. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#3-Megkérdezhetem hány cm vagy?
2019. szept. 23. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
173 cm magas vagyok, én mindig adtam esélyt alacsonyabb srácoknak. Egyikből sem lett semmi, de soha nem a magasság volt az indok. Mindegyikük kompenzálni akarta valamivel a magasságát, ami mindig baromi idegesítő volt. Pl pár éve a neten megismertem nagyon okos és vicces srácot, aki 168 cm volt, de ez engem egyáltalán nem zavart, aztán első randin derült ki, hogy kb csak ordítva tud beszélni és borzasztóan el volt szállva magától milyen okos. Ja és randi végén közölte, hogy akkor kövi alkalommal menjek fel hozzá, és szex után majd ő eldönti nagy kegyesen, hogy szeretne-e velem kapcsolatot :D. És ez a srác előzőleg órákig sírt a neten, hogy ő senkinek nem kell, mert alacsony... Nem ezzel volt a baj, a gondok a fejében kezdődtek, ez csak egy jó kifogás volt.
2019. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem van esélye!

Én mondjuk alacsony vagyok (162-163cm) és aki jelenleg tetszik férfi ő sem magas kifejezetten (170-175 között lehet). Odavagyok érte, így tökéletes, annak ellenére v pont amiatt hogy nem magas.

Nem lehet mindenki magas.

Sok nőnek bejönnek az alacsonyabb pasik is.

Talan ne 180+os nőket célozd be de kb ennyi "hátrányod" van.

2019. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 160 cm vagyok, engem pont az zavar ha túl magas a pasi hozzám képest. De természetesen sok sokkal fontosabb dolog van.
2019. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nálam azért nem lenne esélyed, mert a felnőtt kategóriában a magasságodról írogatsz, meg "helyes" arcról beszélsz. Esküszöm 14 évesen kinőttem abból, hogy egy pasi "helyes". Mi másban ragadtál még le a tiniszinten szellemileg?
2019. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Max ha van pénzed, de az milyen már?
2019. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én magasabb srác vagyok, de vannak alacsonyabb barátaim, egy 170 cm-es és egy 167-68 cm-es is. Van barátnőjük, az egyik elég nagy csajozógép, de tény, hogy több mindent le kell tenniük az asztalra, úgymond kompenzálniuk kell. És nem kell nagy dolgokra gondolni, az egyik pl. nagyon jó dumás, vicces, tökös, magabiztos srác és kigyúrt is. A másik is átlagnál nagydumásabb, viccesebb és jól keres. Ja és ezzel is csak a tőlük alacsonyabb lányok közt nyerőek, bár a nagyobb csajozógép volt alkalmilag pár vele egymagas vagy kicsivel magasabb lánnyal, de azt mondja elég nehéz.


25 év körüliek vagyunk.

2019. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!