Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajoznak a pasik Törökor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajoznak a pasik Törökországban? Milyen ott egy együttjárás? Vannak-e futó kalandok? Alkalmi szex? Miben különböznek a magyar fiatalokétól a szokásaik?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂
2019. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a kexuális szokásaikról kérdeztem, nem röhöhni. :D hanem a kultúrális különbségekről
2019. szept. 25. 09:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jó felteszem ezt a kėrdést mégegyszer 😁
2019. szept. 25. 09:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal konzervatívabbak a nők, mint itt.
2019. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
41%

Egyébként meglehetősen modern ország. Ismerek egy lányt, 17 évesen simán volt pasija, meg rendes európai életük volt. Ott azért szerintem kevésbé van ez a fűvel-fával dugunk.


De például az én magyar, falusi szüleim ezerszer konzervatívabbak.


Isztambulról írok, falun gondolom ott is élnek a hagyományok.

2019. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
A kisebb falvakban még jobban élnek a hagyományok. Ott pl. nincs házasság előtt szex, a férfi családja pedig jegy ajándékot ad a lány családjának. Nagyobb városokban mint Isztambul, Ankara, ezek a hagyományok már nem élnek. Ott teljesen átvették az európai szokásokat.
2019. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnel irhatsz privatot, valaszolok ezzel kapcsolatban barmire, amire kivancsi lennel.

Alapvetoen olyan jellegu csajozas, mint mondjuk magyarorszagon, nagyon nincsen. A szorakozohelyekre tobbsegere ferfiak egyedül be sem mehetnek, pont a nok vedelme erdekeben, hogy nyugodtan szorakozhassanak. Ferfiak csak mar eleve no tarsasaggal/parral tudnak ilyen helyre menni (es a kozkeletu felreertes elkerulese erdekeben, vannak ilyen helyek, ugyanugy mukodik a klubozas, ejszaka élet, ivaszat akarcsak magyarorszagon - szoval szo sincsen valami alkoholtilalmas kemeny vonalas iszlamrol). Együttjaras olyan formaban mint Magyarorszagon nagyon nincsen. Ertem ez alatt, hogy minden nelkul atjarkalnak egymashoz aludni, vagy csokoloznak az utcan (ami szerintem peldaul tok jo, egyaltalan nem hianyzik magyarorszagrol a sok elojatekot az utcan, metron megelo ember), vagy olyasmi hogy a parok egymas csaladjanak az eletenek a resze hazassag nelkul. Eleve hazassag nelkul nincsen a fiataloknak olyan kulon szeparalt elete a nagy csaladrol, mivel a tobbseg a csaladdal lakik. Biztos vannak kivetelek, itt amugy is csak ilyen altalanositasokat lehet irni, tehat nagy valoszinuseggel ez es ez lesz. Futo kalandok biztos vannak, de nem olyan megszokott vagy kozzetett dolog ez mint Magyarorszagon. Egy lany se fogja a baratnojenek azt mondani, hogy 'na tegnapelott lefeküdtünk Mustafaval'. Sot, altalaban ha van is regi szerelem, az ilyen titokban van tartva, hazassag elott nem nagyon letezik semmi - meg ha tenylegesen letezett is. Alapvetoen masok a szokasok, nincsenek evekig tarto, egyutteleses celtalan kapcsolatok, altalanossagban ennyi elmondhato. De ez egy hatalmas orszag, szoval teljesen mas hogy fog velekedni ezekrol a temakrol egy diyarbakıri fiatal lany mint mondjuk egy izmiri. Ha van Meg kerdesed, irj nyugodtan.

2019. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
A szokásokról nem igazán tudok semmit, de van egy török fiú ismerősöm (vele volt az első csókom), és ő a legnormálisabb, legtisztelettudóbb, legudvariasabb fiú, akit ismerek.
2019. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
41%

#7 Igen, az nekem sem hiányzik, hogy az utcán nyalják falják egymást, meg egymás seggét fogják, meg űgy smárolnak a buszon előtted, hogy te érzed magad kellemetlen helyzetben.

Állítom, hogy a fiatal korosztályban és az idósebbeknél is van az, hogy együttjárnak, beülnek moziba, sétálnak.

Vidéken tudom, hogy más, nem is akarom megtudni, nálunk is. Apámék olyan konzervatívak, hogy 22 évesen titkolni kellett, hogy barátom van, lek...rváztak minden lányt... Ilyen szempontból szerintem sokkal konzervatívabbak és falun is ilyenek az idósek.


Ellenben Isztambul nagyon modern város és nagyon európai életet élnek, persze ragaszkodnak a hagyományokhoz valamennyire, de az nekem szimpatikus. És simán sétálhatsz, meg beülhetsz nőként kávéra egyedül és a nőkkel is tisztelettel bánnak, az idősebbek között hordanak "kendőt" csak. Persze vigyázni kell, de simán hordanak európai ruhákat, oké nem olyat, amiből kint a segged. És nagyon is vannak európai jellegű, klubbok, bárok, de ide tényleg jobb társasággal menni. Pár elitebb helyen voltam Isztambulban és voltak ott férfiak, nők társasággal, akár együtt is párok. Nekem az egyik kedvenc városom, eurólai modern város (metropolisz), mégis valamennyire megőrzi a tradícióit, de nem beteges módon.

Nincs ez az itthoni klubnokbanhogy kefélünk össze-vissza, meg ennyire könyűvérűek a lányok. És megmondom őszintén én sokkal jobban biztonságaban éreztem magam, mint Pest vagy Zalaegerszeg cigányokkal borított részén és be sem szólogattak.

Falu meg nem érdekel. Sok férfinak van európai felesége, az idősebbek talán a konzervatívabbak.

2019. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!