Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet az első randi egy erdei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az első randi egy erdei séta, vagy közös gombászás, vagy ez inkább a bizarr kategória?

Figyelt kérdés
Nem lesz mostanában randim, de azért felmerült bennem egy kérdés. Egy "félismerős" lánnyal az első randiféle lehet-e egy erdei séta, ha tudom, hogy szereti az erdőket, és én is szívesen megyek ki egy erdőbe. Vagy ez tipikusan az a sztori, hogy azt gondolná rólam, hogy meg akarom erőszakolni, esetleg még rosszabb, és azért csalom ki a szabadba.

2019. szept. 26. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
XD siman. egy kis tura piknikkel szerintem marha jo. akar valami arboretumba is elmehettek vagy pl.zselici csillagpark.
2019. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem bejönne, nagy természetjáró vagyok, de persze ehhez kell azért az a félismerős kapcsolat már.
2019. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem mennek első randin ilyen helyre.
2019. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha egy baráti társaság tagjai vagytok vagy kollégák egy ideje, akkor nem gáz. Ha ismeretlenül hívnád el rögtön az erdőbe, akkor bizarr :) Az se rossz átmenet, ha nagyobb társasághoz, szervezett kirándulócsoporthoz csatlakoztok.
2019. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha tudod, hogy szereti, akkor igen.
2019. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Envem levennél a lábamról. De azért ha esik, saras a fakitermelő út, cuppog a gumicsizma akkor nem olyan kis romantikus.

Kérdezd meg szerintem,hogy van e kedve.

2019. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2%

A legtöbb csaj fosik ismeretlen, kies helyre menni pasival, az ismerkedés elején.


Én, férfiként ezt úgy oldom meg, hogy ha valamelyik lány nem akar lejönni velem a Balatonra, a nyaralóba, nos akkor viszek egy másikat!

2019. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
#7: Biztos rengeteget veszítettek, hogy nem álltak be a sorba :D
2019. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem jó lenne, ha elhivna oda olyan ember, akit már azért ismerek valamennyire.
2019. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az is megoldas,ha tobb not hivsz egyszerre kirandulni. Ezt is kozold veluk,h az ismeretlenseg athidalasara talaltad ki. Vagy csak b verziokent ajanld fel.
2019. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!