Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan vannak ilyen pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vannak ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk a Balcsin. Amúgy Ő is pesti mint én, de a munkájából kifolyólag állandóan úton van. Másfél hónapja azzal traktál, hogy szeretne jobban megismerni, viszont találkozni azóta se tudtunk. Tegnap volt egy komolyabb telefonbeszélgetésünk, amiben rákérdeztem erre is. És azt mondta konkrétan, hogy tarts engem önzőnek, de imádom a pénzt. Pénzhajhász vagyok és elvállalok minden melót, még hétvégére is. Én ezt sose értettem. Arra is rákérdeztem, hogy ez azt jelenti, hogy lépjek le. Azt mondta ne, mert nagyon kedvel. Most nem értem, mit akar akkor ez a csávó az élettől meg tőlem?

2019. szept. 28. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nincs felesége?
2019. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Lesz kis szabadideje, akkor megdugni. Igaza van, akkor kell pénzt keresni, mikor lehet. Az emberiség fele nő, így azt könnyebb találni, mint pénzes munkákat.
2019. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az még a jobbik verzió ha a saját munkajaban tevékenykedik. Pl elektrotechnikus és bevállal plusz munkát is hétvégén, de az is lehet, hogy erkölcstelen vagy illegális munkát is. Kérdezz rá konkrétan, hogy mit jelent! Ennyiből nem lehet tudni.
2019. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Jó veled néha beszélgetni, szexelni, de nem akár komoly kapcsolatot. Fontosabb számára a munka, avagy mások.
2019. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mi nem szexeltünk soha, mivel a balcsi óta nem is találkoztunk. Ennek ellenére mindig ír vagy hív. Én komolyan nem értem ezt
2019. szept. 28. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Fontosabb a munka.. de mindent akar..
2019. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vendéglátásban dolgozik véletlenül?
2019. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Hülye. Megadjam a számom hívj engem, én rohannék hozzád bárhol lennék...
2019. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!