Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek nektek a Love Islandben szereplő srácok?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róluk úgy összességében? Van kedvencetek, akivel szívesen megismerkednétek és van olyan aki annyira nem szimpatikus? Írhattok magával a műsorral kapcsolatban is, hogy az milyen szerintetek.

2019. okt. 1. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek ilyen szarokat.
2019. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Ha lány lennék akkor nekem csak Lalipop jönne be. Ő a legjóképűbb pasi.
2019. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1x vasalás közben sikerült úgy 10 percet látnom belőle, aztán elkapcsoltam a csatornát.

Senkivel sem ismerkednék közülük meg.Tipikus belőtt hajú, tetoválásokkal díszített, gyúrótermi, felszínes önimádó fszokkal van tele.És a nők is ugyanezek.Genetikailag vékony fitneszmacák, jócskán alul öltözve.Gáz az egész műsor a benne lévő beképzelt lényekkel.

2019. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem megy a magyar tv-knek a kreativitás, hogy már egy az egyben kell lenyúlni brit tv-műsorokat? Kiváncsi lennék, hogy licenszet megvették-e
2019. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb az egészből 20 percet láttam, és soha többet nem fogom ilyen vackot nézni.


Nem csak a srácokról, de a lányokról is lerí, hogy mennyire végtelenül ostobák. Az arcukon mindig ilyen idétlen kifejezés ül, és a többségük két mondatot nem tud értelmesen megfogalmazni.


L

2019. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet még szólni ahhoz amit irtatok?

Egyetértek veletek.

2019. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A párom kapcsolgatta a TV-t és ott ragadt valahogy. Döbbenten nézte, hogy milyen sz@r műsorok vannak. Én is belepillantottam, aztán könyörögtem, hogy kapcsolja el, mert az IQ-m percenként több százalékponttal esett a műsor hatására.

Nem kellene egyik pasi sem a műsorból. A nők közül meg egyikkel sem lennénk "öribarik", mert nem tudok azonosulni azzal a felszínességgel, amit ők képviselnek.

2019. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Jó persze, itt senkinek nem jönnek be, de a valóságban meg nagyon is igen, nem véletlenül kerültek be a műsorba.

Az egyik srácot személyesen ismerem és igencsak tapadnak rá a nők.

2019. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak előzetesbe futottam bele. Biztos nem tudnék olyannal élni, még barátkozni se, aki folyton a testével és arra mások visszajelzéseivel van elfoglalva, és az értékrendje is enyhén kétes, bár én sem hiszem, hogy kellenék nekik :D Nekem kicsit olyanok az ilyen már-már mű emberek még az utcán is, mint egy magazinkép, persze ügyesen, sok energiával meg van csinálva, de nem vált ki belőlem semmit... tartósságra meg inkább vágott virág. És szégyenlem, mert előítéletes, de szerintem aki ezzel a felével ennyit foglalkozik, az sokszor a többit hanyagolja. (Tisztelet a kivételnek, de szerintem azok nem mennek ilyen műsorba szerepelni.)
2019. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok nő, de sztem a baj, hogy többnyire elég nagy prolikák (persze a lányok is).
2019. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!