Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság már nem divat elvinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már nem divat elvinni a nőket valahova randizni? Vagy valami programra? maradt pl a kocsiban beszélgetés? Ez lenne a randi?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem divatmajmokkal jártam, így nem tűnt fel, hogy már nem divat randizni. A randik ráadásul nem csak az ismerkedés elején elengedhetetlenek, hanem egy kapcsolat alatt is szükség van a közös programokra. Olyan programokra, ami az otthoni szexen és sorozat/film nézésen túlmutat.
2019. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem. Nem tudom, 5 éve nem randiztam.
2019. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal rendszeresen eljárunk programokra randi címszó alatt. Legutóbb bowlingozni voltunk.


Szerintem minden párnál eltérő, hogy mire és milyen mennyiségben van igénye.


22/L

2019. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Divat, de néha jó kettesben is beszélgetni,ha nincs más megoldás akkor a kocsiban.
2019. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, neked mi számít randinak, de én pl nem is szeretem, ha folyton olyan helyre megyünk, ahol tömegnyomor van, számomra ebben nincsen semmi intimitás meg romantika.

De egy csendesebb kávézó az oké, de ki lehet ülni egy parkba is, ilyesmik.

2019. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a randiban sosem a program Votl a lényeg hanem a partner :) úgy a kocsiban beszélgetés teljesen jó.
2019. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
El? Vinni? Nem gyerekekről van szó, hogy vinni kelljen őket valahová.
2019. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A kocsiban beszélgetés nem randi. Ha együtt elmegyünk és csinálunk valamit közösen, akkor annak nevezném.
2019. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos nem divat. A társkeresőn, amin rajta vagyok még az sem divat, hogy beszélgetni szeretnének, inkább csak lakásra jönnének a férfiak "titokban beszélgetni". Bár nekem elég lenne, ha elhívnának egy valódi randira, mert elmenni én is el tudok menni az autómmal, ha éppen nincsenek velem a gyerekeim.
2019. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

FÉRFIként.


ÉN mindig normálisan, randizni azaz programra viszem a nőket, de sajna SOK esetben előjön a "Felezzük a pénzt!" dolog, a nő részéről. És ez nekem az a pont, amikor vége a dolognak.

2019. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!