Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 2. randin meddig mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2. randin meddig mehetek el? ( részlet lent)

Figyelt kérdés
16/f vagyok tegnap volt az első randim a lánnyal, kb 1,5 óráig voltunk együtt, de egy kicsit zárkózott, félénk volt, mert szinte csak én beszéltem, és párszor ki is fogytam az ötletekből, de állítólag jól érezte magát, szóval ha elhívnám második randira és belemenne, meddig mehetnék el? csók nemvolt csak 3 puszi, meddig lehetne eljutni egy zárkózottabb lánynál, mondta aztis, hogy azthitte, hogy szivatom, és tolakodó meg nem szeretnék lenni.
2010. júl. 16. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel írtad, hogy zárkózott lány maradjatok még a puszinál, beszélgessetek sokat, és ha látja, hogy nincs mitől félni, akkor biztos fogja jelezni feléd, hogy akár léphetsz tovább, és mostmár belefér a csók is :)


Jó randizást, és sok sikert!! ;)

2010. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2. randin szerintem egy ilyen lánynál még ne próbálkozz a csókkal. Majd ha látod, hogy feloldódott melletted, nem fél önmagát adni, akkor mehet a csók, de ez sok találkába kerülhet.
2010. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A második randin már belefér egy kis szex is.
2010. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát persze... Aztán meg 1 hét múlva arról fogjuk olvasni a kérdést... :D
2010. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!