Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell azt mondani minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azt mondani minden érettebb férfire, hogy kanos?

Figyelt kérdés

Miért kell ismerettség nélkül beskatujázni a másikat?


Láttam, hogy volt egy ezzel kapcsolatos kérdés amit a 13 éves lány tett fel.


Erre reagálva most én szeretnék kérdezni, személyesen a 22 éves srác.


Miért gondoljátok, hogy szexuális játékszerként használnám a lányt?

Mondok egy még hihetetlenebbet, miért gondoljátok, hogy egyáltalán lefeküdnék vele idő előtt?


Undorítóak vagytok egytől-egyig.


Figyelemmel követtem a válaszait és csak szörnyülködni tudtam.


Így megbélyegezni engem visszataszító.


Nem vagyok rosz ember.

Nem vagyok gonosz.

Nem vagyok aberált...


Tudjátok mit?

Elmondom én.


Halálosan lelki szegény vagyok emberek.

Ti k***ára nem tudjátok, hogy mit jelenthet az ha valaki depresszióba esik amiatt mert egyszerüen az élet soha egy percre sem adott neki esélyt.


Nem tudjátok milyen érzés nap mint nap kihasználtnak lenni.


Nem tudjátok milyen érzés amikor téged hibáztat a főnököd olyanért amihez közöd sincs.


Nem tudjátok milyen érzés úgy élni, hogy megpróbálsz egy barátnőt keresni de rád nézve mindenki nyomban el is fordul.


Azt vettem észre a fiatalabbak mások.

Ők tényleg tudnakbőszintén szeretni és tisztelni valakit és nem a korom miatt.... Ők nem ítélnek el úgy, hogy még csak nem is ismernek.



2019. okt. 9. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Pont azért vagy aberrált, mert ezt a lelki szemetest egy 13 éves gyerekben tálaltad meg, rajta akarsz kikapaszkodni a lelki nyomorodból. Kihasználod, mert ráteszed a terhet, hogy tegyen boldoggá, mert az az ő feladata.

Miközben csak 13 éves. Konkrétan az a feladata, hogy általános iskolába járjon, és lecke után Spongya Bobot nézzen. Egyáltalán nem kell pasiznia, még 13 éves fiúkkal sem.

De hát ezt egy aberrált nem érti, csak azt látja, hogy nő a cicije. A pedofilok is így kezdik.

Egyébként bűncselekmény IS, ha lefekteted. Aztán majd ragozhatod a rendőrnek, hogy te csak megfogdostad, csókolgattad, az nem bűn.

De, az.


Pszichológust terhelj a lelki nyomoroddal. Neki ez a szakmája.

2019. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Ilyen idos a lanyom, szoval elsokezbol megkaphatod a velemenyem. Szettepnelek darabokra, ha 22 evesen ott sundorognel korulotte. Mar a gondolatert magaert is kenyszergyogykezeltetnelek. Beteg vagy.


A kerdesedet(?) meg jelentettem.


43F

2019. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, hogy mennyire kanos. Semmi keresnivalója 13 éves gyereklány körül!

Az írásodból is látszik, hogy nem vagy mentálisan rendben.

2019. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azért vagy érettebb, mert 22 évesen egy 13 éves lányba szerettél bele/udvarolsz neki (fogalmam sincs a sztoriról, csak amit ideírtál). Szerintem fogalomzavarban szenvedsz.

Tudom milyen az, amikor olyanért hibáztat a főnök, amihez semmi közöd nem volt. Másnap bedobtam a felmondásomat, elmondtam neki a magamét, és kerestem egy olyan helyet, ahol nem ennyire idióta a felettesem.

Depressziós is voltam, bizonyítottan, nem csak rámondtam magamra. Segítséget kértem, és sokat javult a helyzet. Nyilván ez egy komplikáltabb dolog, de ettől függetlenül nem ragadtam le az önsajnáltatásban, hanem tettem érte, hogy jobb legyen, jobb is lett.

Kihasználni...nem, nem szoktak, mert nem engedem. Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja. Nyilván van nagyon kevés kivétel, mint mikor a szülők rásóznak egy jó adag adósságot a gyerekre, de ebből is ki lehet lábalni, egyik jó barátnőm ezért dolgozott elég sokat, és most már saját háza van adósság, hitel nélkül.


Igazából ezt az egész zagyvaságot elolvasva csak annyira jöttem rá, hogy hárítod a felelősséget, nem teszel magadért, vagy nem jó irányból teszed ezt, aztán mindenki más kapja be, úgymond, ha valami nem sikerül. Mindenki ott cseszi el az életét, ahol akarja, igazából. Ha te áldozat szerepben kívánsz tetszelegni, és gyűlölni mindenkit, ez a te bajod, az én életem nem lesz rosszabb tőle, ugye tudod? A kislánnyal pedig a törvény szerint beszélgethetsz, amíg nem nyúlsz hozzá. Az már más kérdés, hogy a közösség mit gondol erről. De te úgyis utálod, szóval, mit érdekel? Bár tenném hozzá, hogy attól, hogy egy fiatalabb, befolyásolhatóbb személyiséget hálózol be, az nem azt jelenti, hogy nem fog felnőni, nem fog idővel átlátni a viselkedéseden...stb. És de, csak a korodat tiszteli. Vagy fél. Vagy fogalmam sincs, mivel totális zagyvaság, amit összehordtál. De biztos lehetsz benne, hogy nem tudatosan kedvel, vagy kezdeményez, mivel csak egy kislány.

2019. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:40

Nekem is van lányom, de amit írtál, téged is kezeltetni kéne a kérdezővel együtt.

2019. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a 15:40-esnek van igaza. Az én lányom még csak 12, de ha 1 év múlva egy 22 éves srác akarna tőle valamit, azt nem úszá meg épp bőrrel. Bár az ilyen pedofil taknyoknak elég egy "beszélgetés"
2019. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorúak között semmi baj nincs egy ilyen korkülönbséggel, de ha a fiatalabb még csak 13 éves, az igenis probléma.
2019. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Undoritú vagy te.Egy gyereklányba kapaszkodva akarsz kimászni a depresszióból és a lelki szegénységből?

Fordúlj inkább orvoshoz,és hagyd békén azt a kislányt.

2019. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
13 éves a fiatalabb fél, ez már nem pedofília (pedofília a serdülő kor előtti gyerekek iránti vonzalom), de még bünteti a törvény. 14 éves kor a törvény szerint a beleegyezési korhatár.
2019. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver, neked mi vagyunk undorítóak. Nekünk meg te. Ez van. Ha lenne elég ész a koponyádban, akkor simán végiggondolnád, hogy miért is.
2019. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!