Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rendben van az, ha megírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van az, ha megírom üzenetben egy általam kiszemelt, de sajnos foglalt lánynak, hogy érzek iránta valamit?

Figyelt kérdés

Annyi a sztori, hogy egy étteremben szoktam látni egy helyes lányt, és szépen lassan beleszerettem, anélkül, hogy egy szót is váltottam volna vele. Most biztos forrásból megtudtam a nevét és azt, hogy férjnél van.

Én viszont óriási késztetést érzek arra, hogy üzenetben megírjam neki, hogy ha egyszer mégis szingli lenne, szívesen megismerném.


Szerintetek ezzel milyen benyomást keltenék benne?

Az egy dolog, hogy nem hagyja értem ott a férjét, de azért csak jól esik egy nőnek az ilyen, nem? Én szeretném vele ezt közölni, mert úgy érzem, hogy csak így tudom tisztázni magam.


Szerintetek ez marhaság?


2019. okt. 9. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez maximum undort for belőle kiváltani, normális nőnek legalábbis nem esik jól, ha nyomulnak rá, miközben foglalt. Akkor meg pláne nem, ha úgy nyomul rá valaki, hogy tudja, hogy férjnél van. Szerintem inkább ne írj neki semmit..
2019. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Velem egyszer történt hasonló, tök kínosan éreztem magam, pedig ugyanúgy sms-ben írta meg, nem találkoztunk utána. Lehet, nem minden nő ilyen, de én azt sem tudtam, mit kezdjek magammal zavaromban. Szerintem ne írd meg neki.
2019. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
86%
Jézus töke, ne legyél már ekkora pancser, hogy ezt egy házas nőnek elő akarod adni FB-on. :D Kissé creepy lenne neki, hogy így kinyomoztad. Meg eleve nem várunk foglalt nőre, hogy majd egyszer valamikor felszabaduljon, világi lúzerség lenne. Keress másik csajt, a szinglik között akad elvétve egy-két normálisabb is.
2019. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Adtak már nekem elő ilyesmit. Semmit nem éreztem, jól se esett, de nem fogott el az undor se. Teljesen semleges volt. Visszaírtam hogy házas vagyok és nem szeretnék ismerkedni.
2019. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tartottam tőle, hogy ilyesmit fogok kapni, de legalább felnyitottátok a szemem. Viszont nagyon nehezen viselem, hogy nem kaphatom meg, ennyire még nem bántam semmit életemben. Most aztán nem tudom, hogy mi lesz.

2019. okt. 9. 21:43
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Nézd, aki mer, az nyer. Nem tudni milyen személyisége van a kiszemeltednek, de igazán nem is számít. Vmi fajta visszajelzést biztos fogsz kapni (akár azt is, h nem ír vissza, de akár azt is, h vissza ír). A lényeg az, h te megtetted, amit megtehettél, nem gyáván sírdogálsz a szobád sarkában. A legtöbben túlgondolnak mindent, előre konspirálnak, ahelyett, h legalább esélyt adnának a saját boldogságuknak.

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, néma férfinek meg egy nő sem adhat esélyt. Hajrá! :)

2019. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na hát erre a válszra igazán nem számítottam. Pontosan ezek a gondolatok jártak a fejemben, mielőtt a többi válaszadó elvette volna a lendületet. Úgy látszik még gondolkodom kell ezen.
2019. okt. 9. 22:19
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Én nem csodálkozom, a legtöbb ember gyáva, csak a könnyebb irányba mernek elmozdulni, ált. ha min. 80% esélyük van. A sikeres emberek (amiből elég kevés van, lásd. fenti ok miatt), belevágnak, ha csak minimális esélyük van akkor is.

Gondolkozzál csak... Nem fogsz ráírni, tuti. :))

2019. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen találkozol a nővel, akkor nem javasolnám, hogy megírd neki az érzelmeidet.

Én voltam ilyen helyzetben. Volt egy férfi, akivel gyakran találkoztam, felületesen ismertük csak egymást. Köszöntünk, ritkán pár szót váltottunk. Mint kiderült, az ő fejében már egy pár voltunk. Írt nekem egy levelet, amiben kifejtette az érzelmeit. Kellemetlenül éreztem magam. Nem azért, mert nem legyezgeti az ember hiúságát, ha egy jóképű férfi bókol, hanem mert utána kínos volt vele nap, mint nap találkozni.

Pont azt mondta ő is, hogy ha egyszer újra szingli lennék... ha valaki házas, általában nem szeretne újra szingli lenni.

2019. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8as Ne gondold, hogy nem merem megtenni. Csináltam már én olyan dolgokat az utóbbi időben, amiről soha nem gondoltam, hogy képes vagyok rá.

Ha megbizonyosodtam róla, hogy jó döntés, habozás nélkül írok neki, de egyelőre kétséges a dolog.

Amúgy köszi a bíztatást. ;)

2019. okt. 9. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!