Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerjem ki ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem ki ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársam tetszik,viszont csak nagyon néha találkozunk,összesen 3x dolgoztunk együtt viszont látszott rajta h jól érzi magát velem.Tehát egyiknap el hívtam randizni amibe bele is ment de nem volt jó az időpont nekem mert dolgoztam, mondta is h majd máskor..viszont ő csak akkor találkozna amikor mindketten szabadnaposok vagyunk mert munka után ő fáradt stb..

Na ilyen nap csak maximum jövő hónapban lesz..

Ha valaki annyira szeretne találkozni akkor megtenne bármit h minél hamarabb összejöjjön, vagy csak én gondolom így?



2019. okt. 16. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, hogy hihetetlen, de rajtad kívül is van élet. Neki is van élete és feladata, amit lehet, hogy már betáblázott. Ha annyira akarsz vele találkozni, akkor miért nem vagy türelmes??
2019. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki annyira szeretne találkozni akkor megtenne bármit h minél hamarabb összejöjjön, vagy csak én gondolom így?"


Ezzel egyetértek, legalábbis velem volt úgy, hogy 12 órás munka után is időt fordítottam arra, akivel akartam találkozni. VISZONT.. ha még nem alakult ki semmi köztetek, akkor nem tudom, hogy minek fontoskodnál. Legalábbis velem volt úgy, hogy az első randi nem izgatott annyira, de miután jobban megismertem valakit, közelebb kerültünk egymáshoz, akkor kezdett jobban foglalkoztatni az illető. Nem értem mit vársz, inkább egy ismerőssel szemben lelkesedik az ember, hogy találkozzon, mint egy fél-ismeretlennel.

2019. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Türelem rózsát terem.

Reméljük 🙂

2019. okt. 16. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!