Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tanácsotokat szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanácsotokat szeretném kérni van egy lány akivel egész jól kijövünk sőt nekem eléggé bejön hogyan hívjam el randizni ha szinte csak facebookon beszélünk?

Figyelt kérdés
nem tul rég ismerem de elég sokat beszélgettünk már
2010. júl. 16. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne kedved eljönni velem moziba/étterembe/fagyizni/filmezni/szórakozni/szeretkezni (na jó ezt egyenlőre azért ne) ?
2010. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kis hülye kérdés amúgy: te lány vagy? Mert az Adrienn név úgy tudom lány név de lányt akarsz elhívni randizni. Nem értem de mindegy.
2010. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Tudod, vannak olyan emberek akik a saját neműkhez vonzódnak.Így már megértetted, világos? :)

Üdv!

2010. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) de én csak lusta vagyok saját profilt csinálni és a nővérem nevéről írok semmi frdehajlam nincs:)XD de légyszi segítsetek azt értem h mit kell neki mondani a randi elhívásakor de nem írhatom neki ezt h sya van kedved eljönni fagyizni ez így nyomulos egy kissé pls segítsetek:D
2010. júl. 16. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

(nem unatkozol?:D)

nem lenne kedved valamit csinálni? annnnnnnyira unom a fejem :D:D:D


16/L

2010. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha neked az nyomulás,hogy fagyizni hívod akkor nem sokat tudunk Neked segíteni..:/

Egyszerűen csak írd meg neki(ne hívd fel mert az egy kicsit kínos lehet..a lánynak is de lehet hogy neked is, ha nemet mond, pl: mert nem ér rá) szóval írj neki valamelyik közösségi oldalra.. msn-re pl,hogy: nem-e lenne kedve elmenni Veled valahová valamelyik nap.?..pl:fagyizni,moziba,strandra,korizni,biciklizni,esetleg egy pizzára/hamburgerre, vagy csak sétálgatni..

Aztán ha elmegy veled, jól éreztétek magatokat mond meg neki,hogy Te ezt egy randinak szántad,mert háát többet érzel iránta mint puszta barátság..bár az érzések kitálalása nem a legjobb és a legkellemesebb dolog,de legfeljebb finoman szedd ki belőle,hogy ő esetleg érez-e irántad valamit a barátságon kívül.. ha ez sem sikerül,mert nem vallja be egykönnyen az érzéseit akkor ha úgy adja a helyzet csókold meg, vagy ha nem mered akkor a búcsúzóul adj neki egy puszit a szája sarkára, így talán tudtára adod neki,hogy mit is érzel iránta valójában.Ha viszonozza akkora kisülhet belőle valami:P

Sok sikert,hajrá;D

14/L

2010. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi de félre ne értdétek tudom mit kell csinálni de ez furcsa most:P
2010. júl. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!