Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy ideje nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy ideje nem ír a lány?

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen egyik nap megismertem egy lányt, aki megadta a facebookját. Beszéltünk többször is sőt, volt egy találkozónk is ezen a héten, ami szerintem egész jól sikerült. Még ezután is visszaírt viszont most a legutolsó üzenetemre több napja nem válaszolt. Nem akarok valami mást is írni, mer az olyan szánalmasnak hat, hogy nem reagál én meg felteszek még 10 kérdést vagy magammal beszélek kb.

Mi lenne a jó megoldás amivel felkelthetném a figyelmét anélkül, hogy gáz lenne?



2019. okt. 20. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy újabb személyes találkozó?
2019. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engedd el.. ne járasd le magad. Lehet, hogy ő szerinte annyira nem sikerült jól a találkozó. Esetleg tehetsz még egy utolsó próbát, amilyen dupla vagy semmi alapon. Elhívod egy második randira, ha igent mondd biztos hogy akar tőled valamit ha nemet vagy pedig kifogásokat keres akkor legalább tudod, hogy nincs esélyed.
2019. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így egy konkrét megválaszolatlanul hagyott kérdésem alatt, már azt is annyira megalázónak érzem, hogy most odaírjak egy randimeghívást. Illetve ez még annyira nem is lenne megalázó, de az már igen, ha azt is ignorálná.
2019. okt. 20. 19:11
 4/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Tanuld meg, nem tapadunk nőre. Ellenszenvesnek gondolják, hogy a naptáradat az ő napi rutinjukhoz igazítod. Nem kell futni utánuk. Akinek fontos vagy, az meg fog keresni, de sosem szabad erőltetni semmit, főleg ismerkedés közben.
2019. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, pont emiatt a nem tapadás miatt nem akarok igazából írni semmi plusz dolgot, de akkor ez most veszett ügy és hagyjam annyiban? Az meg olyan mintha nem kűzdöttem volna és azt ugyanúgy nem szeretik a nők, ha a srác hamar feladja.
2019. okt. 20. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Írd azt hogy te ribansz tudom , hogy elolvastad amit irtam csak nincs kedved válaszolni
2019. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én (nőként) ilyen esetben jelzem, hogy jólesne, ha válaszolna, és megkérném, hogy legyen egyenes. Nekem be szokott válni.
2019. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű de esetleg elképzelhető, hogy elfelejtett válaszolni vagy azt hitte már válaszolt.. Bár ha elfelejt válaszolni az jót már nem jelent :S :D Megpróbálhatnád elpoénkodni hogy ne legyen olyan kínos : "elvitte a cica a nyelved? :D "
2019. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7, igen még az a legkorrektebb szerintem is, hogy akkor nyíltan megkérem, hogy tisztázzuk a dolgokat, bár ez meg bizonytalanságot sugall a részemről, hogy nem értem a szituációt (mert lehet, hogy az egész csak szokásos női tesztelés és pont arra megy ki a játék hogy, hogy tudom ezt a helyzetet kezelni).

#8 Az elpoénkodásra is gondoltam, de ennél az elvitte a cica a nyelvednél valami ütősebb kéne akkor.

Igazából valami határozott dolgot kéne írni, amiből nem az jön le, hogy rajta csüngök, meg hogy nekem nem is olyan baj ez az egész, de mégis azért jelezni, hogy amúgy reagálhatna.. ahh na mindegy nehéz ez. Olvastam sok dolgot ezekről, de most csak azok jutnak eszembe h mi az amit semmiképp sem szabad, de hogy mit kell az nem. Úgyhogy ez ilyen patt helyzet.

2019. okt. 20. 20:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Ettől semmi nem egyértelműbb! Nem kíváncsi rád, még arra sem méltat, hogy ezt közölje. El kell engedni!
2019. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!