Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti szoktatok csinálni ilyet?

Figyelt kérdés
Hogyha van egy olyan férfi az életetekben, akivel ismerkedtek, és kedvelitek a társaságát, de csak barátként tekintetek rá, vagy még korainak gondoljátok, hogy szex is legyen, és nem találkoztok olyan gyakran (pl. mert netes az ismeretség, vagy messzebb lakik), akkor direkt akkorra időzítitek a találkozásokat, amikor megvan a menzeszetek, és így van indok arra, hogy miért is nem tud "tettlegességre" sor kerülni?

2019. okt. 20. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem. De nem is havonta szoktam randizni, ha ismerkedek valakivel.
2019. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Egy felnőtt, öntudatos nőnek nem kell akkora "időzítenie", egyszerűen megmondja hogy nem és kész.

Ha valaki nagyon sokáig azzal húz, hogy menses és egyéb kifogások azzal nem tudsz mit csinálni. Illetve igen, elfogadod hogy nem akar tőled semmit és te is csak barátként kezeled, s másfelé keresed a boldogságot.

2019. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert nem érzem úgy, hogy "kell" szexelnem, ezért kifogásokat sem kell találnom. Ha nem akarok, akkor nem kell femutatnom a véres rongyot, szó szerint.
2019. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha pont úgy jön össze egy program, amit valamiért nem tudok/akarok lemondani, akkor max rövidebbre tervezem, mert olyankor otthon szeretek inkább lenni. Van, amikor ilyenkor feszül a fejem, a hasam, gyakrabban kell pisilni menni, egyszerűen kényelmetlen. Ha tehetem, nem szervezek ilyenkorra programot, de nem mindig úgy jön ki a lépés.
2019. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én, neten ismerkedtem meg az élettársammal. 100 kilóméter és egy ország választott el. Viszont, a második randin azt hazudtam, hogy megvan a menzeszem. Kegyes hazugság volt:) A helyzeten nem változtatott, sőt. 8 éve vagyunk boldogan együtt. Ma már, nevetünk az első randikon. A párom, tudta,hogy akkor nem mondtam igazat:) Nem változtatott semmit a kapcsolatunkon.
2019. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem, pont hogyha megvolt, akkor is volt szex.
2019. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ti hany evesek vagytok? Ha valaki nem akar szexelni, az megmondja. Meg azt is, hogy baratkent tekint rad. Ha komoly ismerkedes van es nem baratkozas, akkor meg nem csak ennyit talalkoznak az emberek.
2019. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én sem értem, nem ismerkednék olyan pasival, aki nem érti meg, hogy NEM, hanem magyarázat kellene.
2019. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!