Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Imádom öt! Mit kell tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom öt! Mit kell tennem, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

2 éve ismertem meg öt.És azota nagyon szeretem/imádom öt:D

Találkoztunk beszélgettünk.MSEN vagányabb mint élöben.Minden áron leakart koptatni engem magárol.Kicsit sikerült is.Az egyik un.tesoját rámküldte meg midnen de normális,rendes volt.Azt mondta a csaj,hogy más fiukra bukik.Elöre szolok a volt barátja nem helyes!!!Nem mint ha azt néznéám,de sokan mondták,hogy nem az.Annyira imádom,hogy hihetetlen.Kimernék állni az egész világ elé és megmondani neki ,hogy IMÁDLAK NAGYON SZERETLEK TÉGED:D

Az eszem azt mondta,hogy felejtsem el..persze azt kelleen.DE a szivem minden áron nem akarja elengedni.Nem megy !!!Imádom öt fulig szerelmes vagyok bele.Sokszor mondtam neki,de azt mondta,hogy msnen nemn lehet beleszeretni a másikba.Jó perzse,de azota találkoztunk és ugyan olyan amilyennek elképzeltem:D Imádom öt !!!!!!!


2010. júl. 17. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos én mégis beleszerettem valakibe msn-en, és többéves kapcsolat lett belőle, ami még ma is tart.


Hogy a kérdésedre válaszoljak: Nyilván még nagyon fiatal vagy, talán fiatalabb, mint én. Én még nem láttam fiút, aki így belezúgott volna egy lányba, de fontos tudnod, hogy azt nem szeretik a lányok, ha így viselkedsz, mert gyerekesnek tartják és gyenge embernek titulálnak téged. Ha ő nem szeret téged, akkor nem kell így bánnod vele. Ne sértődj meg kérlek, de olyan vagy, mint egy pincsikutya, és ész nélkül követed a lányt jutalomfalatkáért... Míg mások kínálják neked az ő jutalomfalatjukat.


Ennyi idősen nem kell elkötelezned magad, kevés ember találja meg fiatalon azt, akivel tartós kapcsolata lesz. Hamar észre fogod venni, hogy az élet nem mindig egy habostorta: és ez is egy jelenet az életedben. Ideje megtanulnod, hogy mire vágyik egy lány, mert ha ilyen őrülten szereted, talán még meg is ijed.

Őszintén szólva, én amikor elolvastam a kérdést, először azt hittem, hogy egy lány vagy és egy fiúról áradozol, meg is lepődtem, amikor elolvastam, hogy "más fiú tetszik neki". Szerintem most kellene férfiként viselkedned és nem nyali-falizással bekerülni a szívébe, hanem kerek-perec megmondani neki, hogy mi a helyzet. Nagyon fontos a magabiztosság, és az őszinteség. Ha még így sem kedvel meg, és egyetlen egy esélyt sem ad, hát felejtsd el, és ne rágódj ennyit egy lányon, keresd fel a következő gazdit, aki önként ajánlja fel a jutalomfalatot a számodra.


Sok szerencsét kívánok!

14/F

2010. júl. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tudod sokan azt mondjak h mond ki az érzéseid és ezzel minden meg van oldva....de ez hulyeseg az ilyen helyzetekben....ha egy lany tudja h megorulsz erte akkor csak egy balfeknak tart aki beleszeretett messen...en azt csinalnam h egy ideig ra se hederitenek,nem keresnem egyaltalan,nem irnek neki stb

szerintem neked is ezt kéne tenned...légy el a haverjaiddal,bulizz lógj meg stb. és ha kellesz neki akkor o fog keresni ha nem akkor nem kell erőltetni 20f

2010. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 2 válaszoló hihetetlen egy arc :) mint akinek már 2 házassága és rengeteg élettapasztalata lenne mindössze 14 évesen :)


Azért a szerelmet ne hasonlítsuk a kutyaléthez:)


A lényeg kedves kérdező, hogy próbálj ismerkedni, mert ha csak állandóan ezen rágódsz semmi sem lesz jobb.

Msn-en még rajta kívül millió csaj van, ajánlom a pasik és csajok alkalmazást az iwiw-en, hidd el 1 hét sem kell és találsz valakit. Ha Te nem változtatsz, magától semmi sem fog változni!!


sok szerencsét!

2010. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudok már mit írni,mert előttem már mindent leírtak ami nekem csak eszembe jutott volna,hogy tanácsként adjam =)

De azért arra még kíváncsi lennék(ha nem haragszol),hogy hány évesek vagytok?

2010. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a csaj 17

én meg most januárban multam 18 :)

2010. júl. 18. 10:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Imádom öt még mindig:)
2010. júl. 18. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!