Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként hogyan készüljek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan készüljek az ottalvásra?

Figyelt kérdés
Már egy ideje randizok egy pasival és hamarosan időszerű lesz az első hancúr. Az a kérdésem, hogy ilyenkor ha ott alszok, hogyan intézzem a dolgokat? Úgy értem, hogy pl sminkben aludjak vagy lemossam? Váltó ruhát/bugyit vigyek-e? És reggel ott sminkelhetek? Szokás-e reggelit “készíteni”? Közös tusolás? Vagy ébredés után rögtön menjek haza? Illetve mikre figyeljek oda?
2019. okt. 27. 05:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem marhára túl spilázod. Szereti egyáltalán azt, ha sminkeled magad? Szerintem fölösleges sminkbe menni.

Bárhol alszol, szerintem váltó ruha nem árt, vagy abba akarsz járkálni az emberek között, amibe előtte való nap is voltál?

A többit meg megbeszélitek.

2019. okt. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
De ezeket miért nem tudod egyedül eldönteni? Semmi véleményed ezekről? Hogy te hogy akarod?
2019. okt. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy ezt a felnőtt kategóriába akartad és nem a tinibe? Mert ez alapján max 17 -nek gondollak...
2019. okt. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Diazepam ***** válasza:
90%

Ha este mész át és nem mentek sehova akkor ne sminkeld ki magad. Ha van rajtad smink egyértelmű, hogy lemosod alvás előtt. Senki nem akar egy panda mellett ébredni.


Ha reggel egyből hazamész és nincs további program akkor szintén felesleges sminkelni. Akkor váltóbugyi is elég, nem hal bele senki ha hazafelé a tegnapi ruhádban vagy.

2019. okt. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne aludj sminkben, mert ciki, ha összekened a párnát a festékkel, plusz te is hülyén fogsz kinézni. Ha nem sminkelsz, probléma megoldva. A táskádban elfér egy fogkefe, bugyi, pici tégely krém, ami kellhet. Alváshoz kérsz tőle egy pólót, ha kell.

Hiába tervezel el bármit, majd a helyzet adja, hogy mi lesz reggel. Ne görcsölj rá.

2019. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Én is szűz vagyok, és van bennem is egy-két kérdés, de azért az, hogy nem alszunk sminkben, és nem veszünk fel másnapos használt bugyit, az elég alapvető szerintem...

Miért ne sminkelhetnél reggel, feltételezem, van nála tükör. Reggelit én más valakinek a házában, akinél először vagyok, nem készítenék. A tusolást és hazamenést pedig majd megbeszéled vele, vagy alakul. De nagyon fura lenne reggel rögtön lelépni, ha tényleg érdeklik egymást...

2019. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Istenem, van ahol nehéz az élet...


- Mosd le a sminket, de alapvetően se tegyél fel 5 kg-t magadra!

- Váltóbugyi alap. Váltópólót javaslok, ha ruhát is szeretnél cserélni. Nehogy gurulós bőrönddel készülj.

- Reggel felteszel valami szempillaspirált, aztán heló. Ne piperézz órákig a mosdóban.

- Reggeli és közös zuhany nem feltétlenül, de alakulhat így.

- Fogkefe, dezodor, óvszer.

2019. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sminkelek és lefekvés előtt lemosom, viszek vàltóbugyit, tiszta pólót másnapra, hajkefét, dezodort, parfümöt és reggel is sminkelek persze nem egy óráig. Fogkefém már van ott, de amúgy azt is vittem legelőször. A reggelt meg úgy intézed ahogy nektek jól esik. Szexeltek ha akartok, zuhanyzol ha akarsz, hívod őt is ha szeretnéd..stb
2019. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sminkben nem alszunk, soha. Nem szexi a vörös szem panda-arccal (vagy hát kinek hogy...) Fogkefét vigyél, mini micellás vizet v micis lemosókendőt is lehet kapni pár darabos kiszerelést is, legyen nalad.

Ha közösen zuhanyoznátok este, akkor ért.szerűen a zuhany ELŐTT mosd le a sminket, különben Marilyn Manson - fejed lesz.Nem szexi:)

Egyedül lakik a kedves? A reggeli rutinról megkerdezhetnéd, h hogy tervezi, van-e dolga rögtön utána vagy ráértek közösen reggelit gyártani, elfogyasztani.

Váltóbugyi legyen nalad, több is akár. Alvópólót meg törölközőt szerintem nyugodtan kérhetsz tőle, csak jelezd előre.

Deo, fésű, hajgumi/csat mindenképpen, a többi kinek hogy. Nekem hidratáló, szempillaspirál, szemceruza, szájfény elég, van aki egy egesz arzenállal tud csak elindulni, nem vagyunk egyformák..

Kellemes minden jót! :)

2019. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem írj egy komplett forgatókönyvet, és attól egy hangyányit se térj el! Természetesen előtte minden pontot szavaztass meg tök idegen, anonim emberekkel, hogy ők hogyan szokták.
2019. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!