Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiaknál miért a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál miért a legszebb kor a 40. év?

Figyelt kérdés

Legalábbis van egy ilyen közhely amit szoktak mondani.


Ugyanakkor azt is ugyanennyiszer hallani hogy hát 40 éves férfi már egy vén kecske aki nyálcsorgatva bámulja a fiatal csajokat akiket már maximum pénzért kaphat meg.


Most akkor hogy is van ez?



2019. okt. 27. 14:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
40 évesen akkor "szép", ha tartalmas,s nem fiatal tyúkok utáni nyálcsorgatásban merül ki.
2019. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, 36 éves férfi vagyok, annó jóképű voltam nagyon is, volt 6 párkapcsolatom meg vagy 60 egyéjszakás kalandom. Olyan 33 felett, egy szakítás eléggé megviselt, életem párjának hittem, de megcsalt, belebetegedtem. Kb arcilag 8 évet öregedtem. Most 36 évesen majd minden nő 42 néz. Ami olyan 33 éves koromig csettintésre ment, ráíram faceen 10 vadidegen nőre, abból 6 megvolt...Azóta alig volt nővel dolgom, a 20-30 közöttiek soha ne tegeznek, jó napottal köszönnek, és levegőnek néznek. Átlagosan keresek, átlagos diplomásként. Kis lakásom van, autóm. Semmit sem számít semmi, csak a helyes arc. Ha pedig te úgy öregszel mint Di Caprio, vagyis nem túl előnyösen, akkor baj lesz 35 felett a nőknél férfiként.
2019. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
37%

DiCaprio nagyon jól öregszik :) most sármos férfi nem pedig tejfelesszájú kölyök. Női szemmel 10/10.

Nem ezzel van a gond nálad , s azért is írom, mert bizonyos kor felett a nők is az érettebb, férfiasabb karaktereket keresik.

2019. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Ezt csak az öregedő pasik hirdetik, mint ahogy azt is, hogy a férfi 100 kg felett igazi férfi.


De mindjárt jönnek a kisfiúk a cuki kék-rózsaszín ábrájukkal bizonygatva, hogy a nő 23 évesen a legértékesebb, a férfi meg 40 körül.


Az én környezetemben viszont egy csomó pasi 40 körül már elvált, 1-2 gyerekkel, 15 kg súlyfelesleggel, ritkuló hajjal.

2019. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
DiCaprio úgy néz ki, mint egy kerekfejű jóllakott napközis.
2019. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért amiért a nőknél is. Szinte mindenki a saját korára állítja.. Egy tény. Az idő haladtával bölcsebbek leszünk. (már aki).

Szerintem, minden kornak meg van a maga szépsége.

2019. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam ezt.
2019. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
86%
Minden korosztálynak megvan a maga szépsége,még a 60-70-esnek is.
2019. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek lehet szép a 40, ha tartalmas.

Egy elhanyagolt, unott, rosszindulatú embernek meg egyik kor se szép...

2019. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
A magyar férfiak, meg úgy mindenhol 95% ban nem jól öregednek 40 körül. Ott van pl Pintér Tibor, 40 es, az a lovasszínház igazgatója. 3 éve láttam egy interjút vele (mondjuk ő flúgos, mert csak 25 alatti, lánya korú nővel hajandó kapcsolatot kezdeni), hogy a huszonéves lányok 90%-a levegőnek nézi már, mert elkezdett öregedni. Hiába vagy kigyúrva, az nem számít a nőknél. Annyi a szerencséje, hogy híres, van pénze, így mindig akad fiatal fruska neki. De ha ezek nem volnának, nagy bajban lenne. Pedig egészségesen étkezik, sportos, de az öregedés elkerülhetetlen és a férfiak legalább 95% nem sármosan fog öregedni, mint pl annó Sean Connery vagy Alain Delon. Sőt az átlag 35 éves pasinak már sincs olyan feszes bőre, dús eredeti színű haja (kopaszodik, őszül), mint pl Cristiano Ronaldonak.
2019. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!