Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megis hogy mondjam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis hogy mondjam el neki hogy ez sok? Nem erti.

Figyelt kérdés
Van egy ferfi, akivel ismerkedek. Nagyon szuper minden. De! Allandoan vacsora, kave, hoz, visz. 100 km-et utazik miattam. Engem zavar, nem szeretnem ha kinyalnak a fenekem. Mondtam neki, hogy szeretnek en is fizetni, de sose engedi. Nem szeretnem ha mindig hozna, vinne. Ezt is mondtam neki. Ot nem zavarja, jol all anyagilag, megteheti. Most vegeztem az egyetemen, szeretnek tavolabb koltozni, de o ezt sem szeretne, inkabb eltartana. Megis hogy gyozhetnem meg, hogy onallo keresettel rendelkezek en is, es szeretnek fizetni? Vagy mivel lephetnem meg, hogy valamennyire tudjam neki viszonozni? Egyebkent a kapcsolat tokeletes, ezt leszamitva, hogy anyagilag o a “fonok”
2019. okt. 29. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel nem az a gond, hogy nem viszonozod néha valamivel, hanem ez így elnyomás.
2019. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És utána majd abba is beleszól, hogy kivel, mikor, hol, hová mész el... Az eltartást, szerintem uralkodásnak fogja fel.
2019. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
küldd el ezt neki.
2019. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De am ti miről szoktatok beszélgetni?

Én ezt annyira nem értem.

Miért nem lehet neki megmondani úgy, ahogy van?

2019. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!