Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felmenjek vele a lakására?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmenjek vele a lakására?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy közös ismerősökön keresztül ismerkedtünk össze, még nagyon kevés ideje ismerjük csak egymást, de a kölcsönös szimpátia már megvan. Eddig kétszer találkoztunk, először kimentünk a Ligetbe, sétáltunk, beszélgettünk, másodjára beültünk egy étterembe. Nemrég váltottam át a vegán életmódra, egy beszélgetésünk során megemlítette, hogy a húga is vegán és sokszor főzött már rá. Pedzegette, hogy a következő találka lehetne nála, csinálna vacsit, beszélgetnénk, filmeznénk. Csók, kis tapi volt már, de még nagyon korainak tartom a szexet, nem csak az ismeretségünk rövidsége, de szűz kilétem végett is. Nem hinném, hogy rám ugrana és leteperne, de elég karakán, dominatív személynek látom. Szeretnék neki és ennek az egész dolognak adni egy esélyt, elvégre is olyan szépen kezdődött, csak egyszerűen rossz előérzetem van az egésszel kapcsolatban.


18 leszek, ő 30.


2019. nov. 2. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

17 éves vagy és szűz. Szerinted mi a fészkes fenét akar tőled egy 30 éves férfi?

Ja, persze, főzni rád, mint ahogy anyád szokott...

2019. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Sztoritól függetlenül nagyon nagy a korkülönbség.
2019. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Nos, ha felmész vele a lakására, akkor legalábbis meg fog lepődni, ha nem akarsz szexet.

Szerintem még ne menj fel. Beszélgessetek sokat, és nyugodtan hozd szóba, hogy te még szűz vagy, és még nem állsz készen vele a szexre. Ha azt mondja, hogy elfogadja, de gyere föl hozzá, és tényleg nem fogja erőltetni, akkor már fölmehetsz.

2019. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó mondatod válasz a kérdésedre. Ha rossz előérzeted van a helyzettel kapcsolatban ne menj fel. A nagy korkülönbségtől eltekintve, ha minimálisan is érdekled elfogadja, hogy még nem akarsz privátban találkozni. Ha csak dugni akar valószínűleg lelép, vagy elkezdi erőltetni, hogy menj fel és ki is dobhatod. (most tekintsünk el azoktól a gyökerektől akik hónapokig képesek ügyködni egy menetért)
2019. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Ő mindenképp szexre számít. Ha te még nem szeretnéd, ne menj fel hozzá. Legalábbis tisztázd előre, hogy szűz vagy, és még nem szeretnél lefeküdni vele. De az, hogy rossz előèrzeted van, semmiképp nem jó. És a korkülönbség is nagy.
2019. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Jaj, nagyon naiv kislany vagy meg.
2019. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerinted mégis miért hív fel? Malmozni? Nem. 17 éves létedre több eszed is lehetne. Hidd el szexnél többet 99,9°% hogy nem akar. Kihasználja hogy naiv vagy és hogy fiatal. Megdugna párszor és valszeg ennyiben ki is merülne ez a történet.

A korkülönbség nem lenne vészes, ha mondjuk 10 évvel idősebb lennél.

Mivel bizonytalan vagy, rossz érzésed van, szűz vagy és kiskorú is ne menj fel.

2019. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

NE menj fel. Egyértelmű, hogy mire megy ki a játék.

Ha megengeded, elmesélek egy sztorit. Amikor fiatal voltam, olyan 18 körüli (most 30), nagyon naív voltam és nagyon szerelmes. Bele is mentem egy 30 év körüli pasival a dolgokba. Igérgetett mindenfélét, én meg persze elhittem. Aztán egyszer csak eltűnt. Átvert, minden szava hazugság volt.


Tudod, eleinte nagyon tudják tenni a szépet, bókolni, udvarolni, ami persze jól esik. Aztán ha megvan a kis zsenge fiatal husi, akkor ennyi.

2019. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván szexet akar, már harmadik randi, lakásra mentek, elég egyértelmű. Mondtad neki h még szűz vagy? Mindenképpen mondd el és azt is hogy még korai neked, így nem fog csalódni. De ne lepődj meg, ha dobbant.
2019. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Hozzám is átjöhetnél😏
2019. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!