Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen hosszú egy ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú egy ideális első randi?

Figyelt kérdés

Tegnap baráti társaságban szóba került ez a kérdés és nagyon eltérő válaszok érkeztek. Szerintetek mennyi időt érdemes eltöltenni egymással az első randin?

Életkort és nemet is írjatok légy szíves.



2019. nov. 4. 14:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint az első randinak nem a tartalmas beszélgetésekről kéne szólnia, sokkal inkább egy gyors bemutatkozásról, hogy élőben lássuk a másik fél gesztusait, halljuk a hangját, lássuk a mosolyát. Szerintem max 30 perc.
2019. nov. 4. 14:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
30 perc semmire nem elég. Egyébként ez magától jön, általában néhány óra.
2019. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be a másik, akkor igen, elég 30 perc. Ha igen, akkor 2-3 óra legalább.
2019. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs időhöz kötve. Ha jól érzik magukat, szimpatikusak egymásnak akár fél nap is lehet.


Volt olyan randim ami 5 perc után véget ért volna, de a kávé túl forró volt és a sütit sem hagyhattuk ott.


És volt ami úgy kezdődött, hogy van egy óránk. De egy üditő után elmentünk ebédelni, aztán elmentünk szoliba, aztán sétálni, aztán elkísértem egy ajándékboltba valami hülyeséget vett a kishúgának, aztán vacsiztunk is szóval egy fél nap eltelt

2019. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy 30 perc annyira nem elég, hogy leüljek az asztalhoz, levegyem a kabàtom meg eldöntsem mit akarok enni.

Ez adja magát, én voltam olyan randin, ahol a pasival először kocsikàztunk a városban, beszélgettünk, aztán elmentünk vacsoràzni, és újra kocsikàztunk, félreàlltunk az autóval, beszélgettünk, néztük az eget. Szóval semmi extra nem volt, de életem legjobb randijakènt tartom számon. Valakivel csak kaja után elmentünk a városban sétálni. Szóval mindig pár órás randijaim voltak. Ilyenkor legalább látod, hogy a másik tisztában van-e az illemszabàlyokkal, hogy beszél, hogy eszik, nem-e alkoholista(igen, volt aki az első randin úgy berúgott, hogy beszélni alig bírt), stb. Nincs időhöz kötve, de ha első félóràban megállás nélkül csak magáról és az exèről beszél, akkor nyilván érdemes ott hagyni a pi csàba félóra után.

2019. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 4 első randim volt, 2-3 órásak voltak.
2019. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
30 perc akkor elég,ha a másik nem szimpi, egyébként pár óra.
2019. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan 1-2 óra között lenne, bár függ a körülményektől is (pl. exemmel színházba mentünk első randin, előtte-utána kis beszélgetés, ez nyilván tovább tartott, mint 2 óra) Én azért szeretek beszélgetni is egy randin, szerintem arra is való... ha csak a hangjának a megismeréséről szólna, egy utcán való beszélgetés is annak számítana.


Én nem gondolom, hogy 2 óránál tovább kell tartania, de biztos van olyan eset is, amikor annyira belefeledkezik valaki egy beszélgetésbe, hogy ottmaradnak 4 órát is egy tea mellett. Nekem azért ideális az 1-2 óra, mert tudunk beszélni egy kicsit olyan témákról, amiből azért le lehet szűrni, hogy érdemes-e továbbmenni, de mégsem beszélünk végig MINDENt, marad egy kis "titok" azért a további találkozásokra. Ill. súlyosabb témákat azért én inkább 2. randin beszélnék meg (pl. vallás, van-e gyerek, ki házasságpárti, állásfoglalás politikai-társadalmi kérdésekben stb.).


30N

2019. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A hosszúsága szerintem attól függ, hogy személyesen mennyire érzik jól magukat a felek. Nekem volt olyan randim ami 30 perc után véget ért (de már az 1. percben tudtam semmit nem akarok tőle, csak nem nem akartam bunkó lenni, hogy meglátom és vissza fordulok). De átlagban az első randijaim kb 2 órásak szoktak lenni. Első randin én idő függvényében preferálom a sétát, beülni valahova meginni valamit és közben beszélgetni.


Viszont volt már olyan 1. randim is ahol annyira összehangolódtunk, hogy szex lett a vége. Online ismertük meg egymást egyébként. Neten kb 2 hétig beszéltünk.


Illetve egy másik esetet kiemelnék, az is netes csaj, de ott már 2 éve ismertük egymást, csak sajnos eleinte ő sok-sok száz km-re lakott. De idővel közelebb költözött (nem miattam, hanem alapból erre tervezett költözni). Vele első randin (ami első találkozó is volt) Ausztriába mentünk kirándulni.

2019. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem időhöz kötött dolog, általában minél hosszabb, annál jobb, mivel az azt jelenti, hogy élvezitek egymás társaságát.
2019. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!