Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok olyan lánnyal aki nem is olyan rég még prostituált volt?

Figyelt kérdés

Biztos,hogy az volt mivel arccal fenn volt egy ideig a rosszlányok.hu oldalon( most már nincs fenn megnéztem)


Szoktam nézegetni néha az ottani "húspiacot"

Tinderen matcheltem vele szombatra meg randit beszéltünk meg



2019. nov. 12. 12:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem az az igazi baj, hogy hány pasival volt, hanem az, hogy az esetek túlnyomó részében ezt a foglalkozást csak lélekben eldurvult nők tudják csinálni, és róluk nehéz elképzelni, hogy egycsapásra megváltoznak, és érző lelkű társsá válnak.

Kivételek mindig vannak.

2019. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

hááát, fiatal fejjel azt mondtam volna, hogy nem, de felnőtt fejjel még oké. Nem az zavarna, hogy ezt csinálta, én attól félnék, hogy sebeket ejtett neki a dolog és ez nagyon ki fog hatni a mi szexuális életünkre. Maga a páromon is látom, ahol volt egy rossz kapcsolata, ahol nem jól bánt vele az illető szex terén és csinált vele olyat amit ő nem szeretett volna, hogy nekem éveket kellett dolgoznom azon, hogy felszabadítsam. Pl az első két évünkben nem foghattam meg a haját/fejét orál közben, mert a hülye volt pasi csinált néha egy mélytorok kísérletet vagy nem engedte el és emiatt a frász is kiverte, ha valaki hozzáért a fejéhez.


Szóval egy örömlánynál el sem tudom képzelni hány ilyesmi van...

2019. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia, sokaig nagyon sokaig undorottam az ilyen noktol. Aztan ugy hozta a sors, hogy osszehozott egy ilyen novel. Eleinte ugy voltam vele, hogy csak szex, miert ne? Aztan ugy par alkalom utan elkezdtem erezni, hogy szeret, nem kicsit es nem szimpla vonzalom, hanem szerelem. Es en kapcsolatban talaltam magam.

Namost, ha nem lett volna olyan sok problemaja (nem nemi) es kicsit is passzoltunk volna es nem csak az idegesseg, mert csinalta a hulye huzasokat pl a sajat penzet mindig elverte minden hulyesegre es normalis eletkepe nem volt, ha ezek nem lettek volna akkor en mellette maradtam volna. Ennyire no engem meg nem szeretett.

2019. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. De olyannal, mint az 1-es biztos, hogy nem.
2019. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem lenne kizáró ok. Nem lehet tudni, hogy mi vitte rá. Na meg bárki hibázhat és megváltozhat az élete során. Néhány prostinál voltam csak, de többel is találkoztam, akivel lehetett értelmesen beszélgetni.
2019. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem. És nem a múltja miatt, hiszen ismertem olyan lányt, aki kényszerből került erre a pályára. Viszont akit egyszer meglegyintett a "könnyű pénz" szele az máskor is oda menekül, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy várható lenne.
2019. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Már randiztam is.
2019. nov. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!