Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg lánynak - akik amúgy csinosak - nincs önbizalmuk?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban tapasztalom, hogy vannak ilyen tipikusan visszahúzódó lányok, akiknek minden akadály nélkül lehetne pasijuk (mert csinosak szerintem), de mégse... igen, tudom, lehetséges, hogy volt nekik, csak szakítottak... de ha ezeket a lehetőségeket "kivonjuk", szerintem még így is sokan lehetnek

mi ennek az oka?


tudom, hogy a fiúknál is akad olyan, akinek lehetne önbizalma (meg csaja is), de nincs... de lányoknál sztem mégse ugyanaz egészen...


16f


2010. júl. 18. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem pl azért nincs , mert most munkanélküli vagyok! :(
2010. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok fiú mondja, hogy milyen jól nézek ki, és hogy milyen sokan örülnének nekem, de én egyszerűen nem érzem magam csinosnak/szépnek.Egyátalán nincs önbizalmam. Nem tudom, hogy mitől lehet ez.:/
2010. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nekem egészen addig van önbizalmam ameddig egy olyan srác közelébe nem kerülök aki tetszik.Ilyenkor azok a lányok jutnak az eszembe akik a reklámokban vannak és magamra gondolva el száll az önbizalmam és arra gondolok hogy esélyem sincs mert hozzá egy olyan lány illene.( pedig ez már sok esetben kiderült hogy nem így van ) :D
2010. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Én pont fordítva látom.Ma már minden lány tök nagyképű,és ha nem egy modell arcú/alkatú férfi udvarol neki, szóba se jöhet,és még ki is röhögik,hogy ugyanmár,hol van ez hozzám képest.
2010. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Funktasztikus ***** válasza:
igen ez velem is igy van és az a csaj akivel beszélek annak sincs ön bizalma:S én mondom neki hogy szép meg csinos.. én s érzem magam szépnek...
2010. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nekem is mondták már páran, hogy csinos vagyok...ha belenézek a tükörbe akkor én is látom, hogy nem vagyok csúnya, de megyek az utcán, meglátom a szebbnél szebb lányokat; nem érzékelek semmi visszajelzést az ellenkező nemtől és egyszerűen elbizonytalanodom, az amúgy is csekély önbizalmam pedig a nullára csökken.:/L14
2010. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
14:39 azok a nagyképű lányok az "előtérben" vannak, és gyakorlatilag "elnyomják" a többieket... a csöndesebb lányokról ezért nem tudni
2010. júl. 18. 15:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sok pasi ordenáré módon jelenti ki, hogy milyen egy szép csaj, olyan képeket néznek, és a lányoknak elmegy az önbizalmuk. Meg van, aki alapból önbizalomhiányos.
2010. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lyon ***** válasza:
Barátnőmnek sem volt 18 évesen még senkije...pedig hihetetlenül szép és édes volt. Már bánom, hogy akkor nem udvaroltam neki, de már késő ezután bánkódni, mert akkor nekem sem volt túl nagy önbizalmam. Meg azt sem értem, hogy miért nem udvaroltak neki addig????
2010. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is csak addig van önbizalmam, ameddig itthon vagyok. Aztán elindulok valami szórakozóhelyre, meglátok más lányokat és az a pici önbizalmam is elszáll. Pedig többen oda is jönnek, hogy milyen jó csaj vagyok meg ilyenek. Igaz, talán egy szórakozóhelyen nem veszik komolyan egymást az emberek. Még nem is volt barátom, többen is kérdezték, hogy lehet. Hát így. A végén még felteszem magam ide gyakorikérdésekre, hogy legyen önbizalmam :'DD
2010. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!