Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalatok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatok van olyan első randiról, ahol a partnert társkeresőn ismertétek meg?

Figyelt kérdés

2019. nov. 16. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a partnertől függ. Nem lehet kijelenteni, hogy a társkeresőn megismert emberekkel ilyen, vagy olyan egy randi. Ők sem egyformák. ;)
2019. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Büdös volt a szája.
2019. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is arra vagyok kíváncsi h milyen lehet egy ilyen randi, hanem aki már volt ilyenen annak mennyire volt csalódás a partner v pozitív meglepetés, milyen volt a hangulat ilyesmi
2019. nov. 16. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akivel nem volt jó a hangulat, azzal nem is volt randi. Írás alapján le lehetett szűrni azért.

Akivel eljutottam a randiig, azzal meg összejöttem :)

2019. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok első randim volt, de csak kettőből lett folytatás. Volt egy két meglepetés. Volt aki a képekhez képest nagyobb darab volt, másról kiderült hogy nem fotogén élőben sokkal jobban néz ki, egy harmadik srácnál elfelejtettem megkérdezni a magasságát és meglepően magas volt.

Hangulatra mind olyan volt kb mint egy baráti sörözés, kávéztunk vagy valami de nem fogtak meg annyira, nem volt meg az a plusz, hogy legyen folytatás.

2019. nov. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FTTF9 válasza:
Hát ez mindig zsákbamacska. Volt már egypár elso randim netről..a legtobbjével csak egyetlen egyszer tálálkoztam es nagyon kínos volt, nem tudtunk úgy beszélgetni élöben mint írásban, volt úgy hogy én tetszettem neki, de ö nekem nem.. De volt olyan is aki nagyon szimpatkus volt és mai napig haverok vagyunk, sőt volt olyan is akivel egy párt alkottunk :)
2019. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!