Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudja egy 30as nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudja egy 30as nő elkerülni azt, hogy a szintén 30as férfiak ne használják őt csak energiaforrásra, hazudva a komoly szándékot?

Figyelt kérdés

Arra értem, amikor két 30as ismerkedik, összeköltözik, nem veszekszik, majd a 30as férfi hirtelen megváltoztatja a viselkedését és pár napon belül felvállalja kapcsolatát egy alig 20as csajjal és később családot is alapit vele?-jól megszivva magát a 30as nő pozitiv energiáival.

Két hiresség is igy vagy hasonlóképpen viselkedett: Justin Bieber és Puskás Peti.

Mire érdemes figyelnie egy 30as nőnek azért, hogy ezeket elkerülje?

Előre is köszönöm a komoly válaszokat :).



2019. nov. 22. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a hülyegyerekeket? :D
2019. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Justin Bieber és Puskás Peti.....no comment :)
2019. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Ez szerintem minden korban jellemző onnantól, hogy az ember önálló. Személy szerint ezért vagyok csak együtt úgy valakivel, hogy normális kereteket adunk a kapcsolatnak.

Egyrészt, egy 30-as embertől elvárható, hogy legyen saját élete, saját otthona, akár hitelre, nekem mindegy, de ne rám járjon élősködni, hanem ha összeköltözünk, az történjen szerelemből. Másrészt, ezt az élettársi nyavalyát én nem tolerálom hosszabb ideig. Ha el akar éldegélni valaki mellett, az nem én leszek. Mifelénk van házasság, van közös gyűjtés, van előremenetel és csapatmunka a kapcsolatban, a háztartásban, a szexben. Ha nem látom rajta ezt a törekvést, akkor a viszontlátásra, nekem egy ilyen ember nem a társam. Emellett amint észreveszem, hogy rejteget előlem valamit, vágom ki a francba. Nem nézek bele a cuccaiba, de ez az elfordulva telefonnyomkodás meg a wc-n kuporogva mesterkedés és bújkálás meg a cuccok kényszeres lezárolása röhej. Ilyen ember nem alkalmas arra, hogy a másik társa legyen és nem is gondolja komolyan.


Egyébként szerintem józan paraszti ésszel észre tudod venni, hogy ki az, aki odaadó és energiát, érzelmeket és felelősséget tesz a kapcsolatba, vállalva annak költségeit és kompromisszumait és ki az, akit csak tartasz otthon, mint a macskát.

2019. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem úgy hogy elkerüli azokat akik évekig tesztelgetni akarják. Aki ebben az életkorban annyira éretlen, hogy évekig akar "tesztelni" valakit, az nem tesztelni akar hanem szexelni, zavartalanul, gyerek nélkül, kötöttség nélkül, és erre választ egy kis könnyed együttélést, ahol bármikor leléphet. Persze ha mindketten utazgatni pénzt gyűjteni akarnakaz más, az a rossz ahol csak az egyiknek kell jól viselkedni, mert őt most "tesztelik".
2019. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Nyitott szemmel kell élni! Sok nőnek annyira csak a lànykérés, az esküvő meg a babócázás lebeg a szeme előtt, hogy egy nyilvánvalóan alkalmatlan partnerrel, egy pocsék kapcsolatban is képesek évekre bent ragadni csak azért, mert azt hiszi, hogy ha lejár az X év futamidő, akkor automatikusan megkéri, elveszi, és boldogok lesznek. Ennek reményében sok kaki felett hajlandóak szemet hunyni.


Aztán akkor nyílik ki a szeme, hogy tán mégis igaza ölt azoknak, akik óvták a pasitól, mikor az első 20 éves pipit elveszi és felcsinálja. Nem mindig ebben a sorrendben.

2019. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Ismerkedjen 40-es férfiakkal, de minimum saját magánál 5 évvel idősebbekkel.
2019. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Aki akart volna családot férfiként 40 éves korára, annak már lenne. Férfiaknak könnyebb mert családot akaró nőt mindenhol találni. Akkor húzza még az idejét a nő egy 40-s férfivel aki csak szórakozik? Ismerkedjen inkább normális korabelivel. A nem normálisakból meg előbb utóbb úgyis szingli 40-es férfi lesz, aki kétségbeesetten fiatalabb nőt keres szexre.
2019. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos válaszokat kaptam :*. Át fogom gondolni mindegyiket.
2019. nov. 25. 12:20
 9/9 anonim ***** válasza:

7:


1. A férfiak között is vannak ugyanúgy karrieristák, mint a nők között, akik 35-40 éves korra hagynák a gyerekvállalást, ami az ő fejükben is egyfajta felső határ, a "most már azért jó lenne" kora (akkor is ha ők biológiailag tovább tudnak gyereket csinálni, mint a nők, mert senki nem akar még 55 évesen szülői értekezletre járni).


2. Elvált férfiak is vannak, akár gyerek nélkül, akár gyerekekkel. Ha jómódú a férfi, akkor nem is sokat vesz el a fizetéséből az 1-2 gyerek utáni gyerektartás fizetése, lehet még nyitott újabb babára. (Több ilyet is hallottam már.)

2019. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!