Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megállapítani, hogy szeret/akar-e vagy csak kedvel a lány?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 01:02
 1/4 A kérdező kommentje:
tehát úgy értem miből lehet megkülömböztetni azt, hogy csak barátilag vagyok neki nagyon-nagyon szimpatikus, vagy esetleg inkább ő is azt érzi amit én és ugyanúgy vár, és akar valamit?
2010. júl. 19. 01:06
 2/4 anonim válasza:
Ha te azt mondod hogy találkozzatok, ő pedig szívesen találkozik veled, és nem mond semmilyen kifogást se hogy más dolga van. Ezenkívül pedig vannak kivételek. Régebben mikor próbálkoztam egy két lánynál szívesen találkoztak velem, mégis megmondták hogy semmi esély ( mert hogy fiatalabb vagyok). Mostani barátnőm pedig nagyon sokáig kifogásokat mondott hogy találkozzunk, később mégis összejött, és hát 2 éve nagyon szeretjük egymást:). De például ezt onnan lehet tudni, hogy ránézel, és egyszerűen tudod:), ha a megérzésed csal, nem kell komolyan venni a "vereséget" van másik. És ezt komolyan mondom!! Próbáld meg, ha nem sikerült, nem dőlt össze a világ
2010. júl. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
(előző)a lány pedig nem fogja konkrétan kimutatni hogy ő is akar valamit, ez benne a játék:) ( kivéve ha ribanc, és egyből rádmészik, de attól ne várj sokat)
2010. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jó dolgokat mondasz, de nem sokat segítettél. amúgy eddig folyamatos kudarcsorozatom volt, de csak azért, mert későn érő vagyok és eddig nem igen volt férfias küllemem.


De csak annyit tudok mondani, hogy amikor úgy éreztem van valami, akkor tényleg volt!! és ha aggódtam emellett akkor okkal aggódtam,,, ha sz_rnak éreztem magamat szar is voltam.... és ha jónak, akkor viszont tényleg arattam és léphettem volna..... De vagy nem léptem ilyenkor időben, vagy idővel kihúnyt a láng. Csak azért tudom ezt a megérzés dolgot megerősíteni, mert később már nem éreztem, akkor sem ha még kapcsolatban voltam a lánnyal, legalábbis ilyenkor azt éreztem, hogy már megszűnt a vonzalom nem csak az én részemről. Azt nem tudom, hogy ez a megérzés általában kölcsönös-e. Most megint érzem, egy másik (ezzel) a lánnyal kapcsolatban (pozitív részben) és biztos is vagyok benne, hogy van valami.


Viszont szeretném valami aprósággal megerősíteni magam, mert mégsem szeretném csak úgy letámadni. Pedig ha belegondolok az lenne a férfias. Nem törődni vele. Vezetni. Vinni. Bízni önmagamban. Játszani, mindent beleadni és tarolni. Ezt várja egy jó nő egy jó csávótól. Ha nem játszok az elveim szerint nem vagyok jó csávó. még a saját énideálom szerint sem. ha meg nem vagyok az nem kellek neki. nekem sem kellene ha mondjuk r_bancnak találnám. egy puhap_cs meg legalább annyira negatív egy lány szemében mint egy srácéban a ribi.

2010. júl. 19. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!