Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járt már valaki úgy randin az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki úgy randin az első csóknál, hogy a partnerének kellemetlen volt a lehelete?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy lánnyal, aki kimondottan bejön minden téren, de sajnos mikor közelebb hajoltam megcsapott a szájszaga ami írtó kellemetlen volt. Szerintetek hagyjam az egészet, vagy beszéljek vele? Amúgy bejön a csaj, de ez eléggé kiábrándító!

2019. nov. 26. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Vegyél fel orrcsipeszt. És vegyél nagy levegőt.
2019. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egy gyakoris pasival találkoztam.

Kedves volt, vonzó volt külsőre, de a szájszaga miatt szabadlevegőn is egyre távolabb kellett húzódnom tőle. Ezt még megfejelte egy erős izzadságszaggal is. Így csókig nem jutottam vele, de következő randiig sem. Aznap már étvágyam sem volt.

2019. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen tapasztalatom... en is lapátra tettem az illetőt. Neki szerintem fogproblemai lehettek.
2019. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Mindenkinek van szájszaga, aki igényesebb az állandóan rágózik, ami kicsit elveszi a szagot. De van aki például szájsprayt használ. A praktika erre mindenkinek más és más. Egyébként ha minden oké vele akkor sűrűn kínáld rágóval evés ivás után randi közben, így nem feltűnő hogy húzódsz tőle. Később ha egy pár lesztek akkor már felhívhatod rá a figyelmet hogy figyeljen a szagokra.
2019. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen tapasztalatom pasival, és én elég érzékeny vagyok a szájhigiéniára, szóval nálam kuka volt, egyszerűen rosszul vagyok a szájszagtól.
2019. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#4


Persze, hogy van mindenkinek. Nem is ez a probléma, hanem az, hogy szabad ég alatt nem tudsz 3 méteres körzetben sem megmaradni némelyik mellett, mert dől a bűz a szájából. Rothadó, szuvas, gennyes fogak, elhanyagolt reflux. Igénytelenség csúcsa.

2019. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy méterekről érezni, hanem akkor éreztem meg, mikor közelebb hajolt, és úgy beszélt. A fogai szépek, nem hiszem hogy innét ered a probléma. Szerintetek megharagudna, ha finoman szóvá tenném. Ha refluxos, akkor mit tud tenni ellene?
2019. nov. 26. 12:13
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Kuka. Mi a fenének megy el egy nő fogmosás nélkül randira?

Fogmosás:egyszer megmosom, majd fogselyem egyenként, alaposan. Majd újra megmosom, végül szájvíz.

Útbamenet már csak vizet iszom, és rágózom a helyes ph. érték megtartása miatt.

2019. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
8-as, de ha randin iszik egy kávét, máris ott a szájszag.
2019. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kevés ivástól is lehet kellemetlen szájszag. Cukorbetegségnél ott az acetonos lehellet.
2019. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!