Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti magyarokon kívül milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti magyarokon kívül milyen nemzetiségűekkel randiznátok?

Figyelt kérdés
Én például francia, amerikai és brit :)

2019. nov. 27. 22:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyennel.
2019. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Német, angol, norvég, svéd,
2019. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Én külföldön élek, nem is tervezek hazamenni, de páromnak magyart szeretnék.:)
2019. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Ázsiai lányokkal
2019. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Kizárólag Ukrán, Orosz. Egyébként jöhet minden olyan lány aki Szláv...:) Nekem Magyar nő nem is kéne.
2019. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én például az általad felsoroltak közül pont egyikkel sem. Angollal és franciával nagyon nem, és amerikaival sem szívesen. Ha magyaron kívül választani kéne, skandinávokat választanék, vagy esetleg németet/osztrákot.
2019. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyennel. Nem ez fogja eldönteni, hogy szeretném-e, vagy sem.
2019. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Mindig is nyitott voltam kultúrálisan. Randiztam eddig németzel, lengyellel, spanyollal, kolumbiaival és német-törökkel.
2019. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően európaiakkal. Nem vagyok rasszista, sőt érdekelnek a kultúrák,nyelvek stb. Viszont egy kapcsolatban fontos dolog hogy a felek valamennyire hasonló szokásokat, kúltúrát képviseljenek.

Tény és való hogy arab kultúrák nagy részében a nő egy alárendelt valaki. Még a kultúráltabbaknál is,max nem annyira. Olyan egyetemre járok ahol sok a külföldi a világ minden részéről és mindenféle rosszallás nélkül mondom hogy náluk vannak bizonyos dolgok amiket én mint nő nem tudnék és nem is akarnék elfogadni.

Vagy pl (egy másik példa) a buddhista vallást sem venném fel senkiért. Nincs bajom velük csak én nem lennék buddhista (amúgy nem vagyok vallásos se).

Azért nyilván európán belül is vannak különbségek de talán nem annyira durvák, így (amúgy főlég nyugatiakkal, angol, skandiáv, német, osztrák, spanyol) európaiakkal simán. De közép euból is nyilván.

2019. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nyitott vagyok más kultúrákra, de inkább az európaiakat részesítem előnyben. A férjem svájci.
2019. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!