Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon tetszik az osztálytársam?

Figyelt kérdés

utolso éves gimis csaj vagyok akinek már vagy 2 éve bejön az egyik osztálytársa. Amugy nem vagyok valami pasizos tipus, bár nagyon szeretnék az lenni de sokan azt mondják válogatos vagyok, és ez miatt is vagyok még szuz, amire viszont én BÜSZKE vagyok. Nos a sráccal egy közös kirándulás erejéig a pia hatására igencsak összemelegedtünk, de azután nagyon sokáig nem szoltunk egymáshoz. Majd a nyáron megkérdezte hogy nem akaroke lefeküdni vele. Akkor nagyon megutáltam, de most olyan rossz nap mint nap látni, és ha épp oan érzelgös napom van akkor olvadok érte.

DE SAJNOS ITT NEMCSAK ARROL VAN SZO HOGY TETSZIK NEKEM HANEM MINDEN OLYAN ÉRZÉS BENNEM VAN IRÁNTA AMIT EGY NÖ ÉREZHET 1 FÉRFI IRÁNT:( Persze mindezt titkolom, mert ismerem Öt és nem akarom h kinevessen.

mitévő legyek?????????,


2007. dec. 11. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én csak azt tudom tanácsolni, hogy mond meg neki, hogy mit érzel.De ne tárulkozz ki elötte teljesen(egyenlőre), mert ha nem kellesz neki akkor jobb ha nem tudja mennyire oda vagy érte. Az pedig, hogy még szűz vagy szerintem nagyon is becsülendő dolog. Nagyon ritka manapság az ilyen, hogy v.ki 18 évesen is őrzi a szűzességét. Szedd össze a bátorságodat és mond el neki, ha azt várod, hogy ő jöjjön rá soha nem lesz a tiéd. Sok sikert
2007. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el neki, hogy mit érzel! Semmit nem veszthetsz! De ha csak továbbra is magadban sóvárogsz utána, tönkre fogsz menni idegileg!És az nagyon jól tetted, hogy nem feküdtél le vele, mert akkor rád sem bagózna, a legtöbb srác nem szereti, ha egy nő rögtön odaadja magát! Ezt úgy értem, hogy persze bepróbálkoznak és ha a lány hajlik a dologra, akkor le is fekszenek de a fiút utánna már nem fogja érdekelni az a lány, hisz már megkapta! De ha nem állnak rögtön kötélnek, akkor a srácot el kezdi érdekelni, hogy "hú, ebben a lányban lehet valami, érdemes teperni utána"!Hidd el, ez így van!
2007. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
pontosan igy :D (eh gyerekek ha választhattam volna hogy pasi vagy csaj legyek msot tuti hogy valahol a bnőkkel piálnék :D hehe) nah m1 :D 18 évesen szűz? iet se halotam még tul sűrün nah végre egy normális csaj :D amguym eg mnod el neki ha nem jön öcce akk mrá csak fél évet kell ki birnod :D bár kétlem hogy ha nem jönél be neki akkor krédezte volna .... cal az 99% hogy bejössz neki :D enyit erröl hajrá
2007. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki,amit érzel.

Az sosem szégyen,sőt.

2007. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na aztan osszejott a dolog? Erdekelne en is hasonlo cipoben jarok csak 10es es fiu fejjel :)
2013. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!