Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok H. E. L. P.! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok H. E. L. P.! Hogy lehet elcsábítani egy srácot? (tuti módszereket pls)

Figyelt kérdés
nem vagyok csúnya, nem vagyok kövér, nem vagyok buta, elég bevállalós vagyok.. de egyszerűen sehogy sem megy..
2010. júl. 19. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem minden a külső...ha belül jól érzed magad, vidám vagy, nem játszod meg magad, nem akarsz valamit görcsösen, megvan a saját, megfelelő harmóniád, akkor eleve lesz egyfajta vonzó kisugárzásod.

Amúgy lehet, hogy várni kellene arra, hogy egy fiú kezdeményezzen...tudod, mint az őskorban.

2010. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

engem elcsábíthatnál :)


bár én meg nem vagyok az a bevállalós típus :)


22/f

2010. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

H.E.L.P. ???

Hozz

Egy

Liter

Pálinkát

???? ez minek a rövidítése ???? xD


Amúgy a kérdésedre: ha nincs "semmi bajod" mármint amiket leírtál, akkor, levetkőzöl szépen, mondjuk egy miniszoknya, meg egy kis top. Bepucsítasz egyet neki,aztán lesmárolod, nálam bejött :D

20/F

2010. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szia! A legegyszerűbb ha magadat adod és nem próbálsz meg másnak látszani mint aki vagy mert később úgyis lehull a lepel. És az sem utolsó hogy a csajok nagyon szeretik a humoros pasikat. Sok sikert. M
2010. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
használj kloroformot
2010. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen buta!!! hogyha nem jössz be a srácnak, a fene francot ehet, akkor se fogod elcsábítani. emberfüggő, hogy kinek mi jön be. nincsenek tuti tippek... anyám.........
2010. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vigyél neki egy rekesz sört
2010. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. júl. 19. 18:27
 9/13 anonim ***** válasza:

kettőt me megyek én is

oszt beba.szunk...

téged meg megba.szunk.:D

2010. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs tuti módszer. Add magadat és aztán vagy tetszel a srácnak, vagy nem. Mosolyogj, és nézz a szemébe, ez elengedhetetlen.
2010. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!