Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm túl fiatalnak néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túl fiatalnak néz ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én is elég fiatalosan nézek ki, de a párom extra fiatal kinézetű. 40Kg és alacsony is, vékony is, szálkásan sportos. Sétálunk az utcán és az emberek pedofilnak néznek. Olyan picike teste van, hogy 16 évesnek néz ki. Nem magyarázhatom el mindenkinek egyesével, hogy amúgy nem az :D


34/F, 35/F, mindketten elváltak vagyunk.


2019. dec. 12. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát mivel megnöveszteni nem tudod őt, fogadd el így, mások véleménye pedig ne érdekeljen. Ha szereted, mást nem igazan tudsz tenni.
2019. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elírtam. Helyesen: 34/F, 35/N.
2019. dec. 12. 16:54
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha 16 éves barátnőd lenne, az sem számítana se a törvény előtt, se a pedofília definíciója alapján pedofilnak
2019. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
A te valódi problémád nem a barátnőd kinézete, hanem hogy azt hiszed, bárkinek is magyarázkodnod kell, mert félsz, hogy mit gondolnak rólad mások. Ne törődj azzal, hogy mások mit gondolhatnak rólad, és megoldódott a nem is létező problémád. Tehát nem tenned kell valamit, hanem valamit nem kell csinálnod: nem kell foglalkoznod azzal, mit gondolhatnak rólad mások.
2019. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Ennyire fiatalnak biztos nem néz ki, mint amilyennek te látod! Ne agyalj rajta.
2019. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

Hagy el!


Én FÉRFI vagyok, 40. Soha nem zavart, hogy az aktuális barátnőm fiatal. Kit érdekelnek mások?


Neked nem való nő!

2019. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Neked nem az a problémád, hogy fiatalnak nézik, mert a legjobb genetikájú 35 éves nőt sem nézik 20 évesnél fiatalabbnak, legfeljebb hátulról, hátulról meg egy hosszúhajú srác is nőnek nézhető. Mitöbb magasról leszarják, hogy ki kivel milyen viszonyban van az utcán sétálgatók közül, nemhogy még rá is kérdezzenek, ami miatt magyarázkodnod kéne.


Neked legfeljebb a fejedben vannak gondok, ha ezt feltételezed meg azt, hogy 35 évesen bárki kinézhet gyereknek csak azért, mert vékony. Az arc nem hazudik.


Most vagy azt hiszed, hogy te vagy a világ közepe és a nőd miatt nézegetnek, vagy te magad szégyelled/tartod nagyra emiatt.

2019. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Rajzolj neki bajszot filctollal.
2019. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene másnak magyarázkodnod? Amúgy meg ne tegyél semmit.
2019. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ne aggódj ezen, inkább örülj neki, hogy ilyen jó a genetikája :D a többiek meg le vannak sz*arva, a lényeg, hogy ti szeressétek egymást!


26/N

2019. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!